tietääkö missä

Tietääkö missä Pavosen Heska nykyään on näin sen viimeksi mäkelänkadulla v75 kun se meinasi jäädä auton alle
4112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Täällähän se vetää mua perseeseen

Äänestä
  • voi itku onko Heskasta tullut hinaaja hän oli ennen oikein naistenmies toiselta nimeltä kankiHeska no anna sille keltasta jaffaa se auttaa että ei tule homoksi:)

    Äänestä

heska on muuttanut nimensä.lääninhallituksen päätöksellä no.24865/y4/tt heska pavonen nykyään Liivo Papponen.et tällästä tänään..

Äänestä
  • onko se sama mies joka pihtaa jallua? vai antaa ketulle vippiä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kippari kirjoitti:

Tietääkö missä Pavosen Heska nykyään on näin sen viimeksi mäkelänkadulla v75 kun se meinasi jäädä auton alle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu