Jatkuva kiihottuminen

Anonyymi-ap

Otsikko ehkä vähän huono mutta olen 42v nainen ja olen viime vuosina jotenkin "aktivoitunut" seksin suhteen. Seksiä on ollut miehen kanssa aina, välillä enemmän ja välillä vähemmän ja silloin kun on niin myös hyvää.

Viime aikoina olen kuitenkin alkanut kiihottua todella herkästi erilaisissa tilanteissa. Esimerkiksi jos ollaan baarissa tai jossain keikalla niin monesti tanssiessa kiihotun. Samoin jos joku vieras mies tanssittaa tai kiinnittää minuun vähän enemmän huomiota. Saatan tanssiessa olla ihan märkänä.

Lisäksi joskus salilla kun joku nuorempi mies vähän katsoi kun tein kyykkyä niin aloin kiihottua.

Viime viikonloppuna oltiin naisporukalla terassilla ja baarissa ja siellä tuli muutaman miehen kanssa tanssittua ja tuntui, että olen todella kiimassa. En tiedä näkyykö se ulospäin mutta välillä jopa hävettää tilanne itseäni. Kotiin tullessa tulikin heti masturboitua kun muita ei kotona ollut.

Nykyisin tulee selvästi enemmän masturboitua kuin ennen ja seksikin miehen kanssa on hyvää. Mutta onko muilla vastaavia kokemuksia jatkuvasta kiihotuksesta tai juurikin vieraiden miesten huomiosta kiihottumisesta?

Ansku42

14

1663

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taas idioooooootti vauhdisss

      • Anonyymi

        Ei hän välttämättä idiootti ole. Ehkä hän vain fantasioi ja kertoo sen totena.


    • Anonyymi

      Laita viestiä: jummijammi1966.com niin laitan sulle sellaisen nuolennan, että muistat hetken aikaa..

      • Anonyymi

        Laihialainen lipsuttelija lupaa liikoja.


    • Olisi mukava olla yhteydessä kanssasi enemmänkin. Itse kiihotun vanhemmista naisista.

      • Anonyymi

        Miksi sitten haluat olla nuoren daamin kanssa yhteyksissä?


    • Anonyymi

      En usko

    • Anonyymi

      Olet itse tietoisempi itsestäsi voisiko se ny olla sen ihmeempää

    • Anonyymi
    • Kyllä juuri samoin seksiin aktivoituminen tapahtui noin vuosi sitten reilu 40 vuotiaana avioeron jälkeen.
      Kiihotun syvästi nykyään mitä erilaisimmista asioista millaisista en aiemmin ole osannut haaveillakaan.
      Tunnemyrsky joka tästä on syntynyt on niin käsittämätöntä, etten tahdo tuntea itseäni enää samaksi naiseksi joka vielä vähän aikaa sitten olin.

    • Anonyymi

      Kannattaa nauttia nyt, kohta se on ohi ja alkaa mummoaika!

    • Anonyymi

      Ok tule käymään niin hoidetaan sinun kiihoittumiset käytetään koko vartalo hyväksi ja sinun ihanat rinnat ja märkää pilluasi. Ota yhteyttä

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      99
      3227
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      75
      2486
    3. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      62
      1454
    4. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1422
    5. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      1
      1223
    6. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      14
      1011
    7. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      945
    8. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      330
      934
    9. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      10
      847
    10. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      50
      824
    Aihe