Trump voi nyt pistää 223 kaliperin korvakorun toiseen korvaan.
Kieliläväri olisi ollut parempi. 😂
Kieliläväri olisi ollut parempi. 😂
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Läheltä piti, ettei osunut kalloon.
Missäpäin Lapuaa tämä tapahtui?
Kyselyikä ?
tietenkin kirjoitusta on syytä kyseinalaistaa ja kysyä missäpäin Lapuaa tämä tapahtui,,ei mitään tekemistä kyselyiän suhteen .Tälle palstalle vain keskusteluja Lapuan liittyvistä asioista ja tuohonhan oli syytä kysenalaistaa koska ei liity Lapuaan mitenkään !!!
Sinä vastasit viestiin tyhmällä tavalla ja jopa se on omiaan olemaan nettiterrorismin tukemista,kone pois sinulta ja munat valtiolle ! jos sellaisia on
Hyvin servasit trollin joka kysyi "kyselyikä"
juu,siinä olen paras !
Kirjoittamaan kun vielä oppisit.
jos paukusta varastettuja patruunoita?sitä olet toitottanut.
siinäkin olen paras ,,eli huoli pois ja mene kunnon töihin pois täältä maleksimasta
en oo puhunut paukun patruunoista koskaan mitään ikinä koskaan ikinä
Jaa-a haluat siis keskusteluja lisää Koivulantien parosta ja uimahallista sekä valtuuston vosuista.
en oo niistäkään puhunut yhtikäs mitään ,koskaan,ikinä..kirjoittakaamme ja keskustelkaamme vain Lapuan asioista
It was close. 😬
Tuo kierosilmäinen pyssymies sohoi miten sattuu. Harmi, kun meni ohi.
Tyypillinen vassari, ei osu muutakuin riltolla hersereikäänsä.
Tarkka-ampujat olivat toisella puolella liki 400 metrin päässä. Hyvin ammuttu heiltä.
Rekisteröity republikaani oli..
Nyt kävi näin. https://www.google.com/search?client=ms-android-huawei-rev1&sca_esv=0ccd2abbaed83875&q=shacal+de+gaulle+shooting&tbm=vid&source=lnms&fbs=AEQNm0Ap1fNO-VhxV47dFXaeyRZqWr6c14YmiGXZK6HwZB3cMDuhCMO3a3pNAybaqIalNAR9-LGeOQD_i1U2aOuCVWgpZQyV8w3XufxFEouTuQT0FpAIih7MoiZO4aogJR_ClS8FviHZwaMDdlgEYuJHLaU22CHSgem1pn4x6b5pXdvoQoxjaY8&sa=X&ved=2ahUKEwi1_8eM1qaHAxUzGRAIHRrsC34Q0pQJegQICxAB&biw=320&bih=528&dpr=3.38#fpstate=ive&vld=cid:74d18038,vid:iQkBwYWgtLc,st:0
Kauhean näköinen linkki, mutta toimii.
tapahtuiko Lapualla ?
Lapualainen paukku.
no tuskin oli
Lapualaisella olis osunu.
Jätkä ei päässyt edes kuväärikouluun, koska oli niin toivottoman huono ampuja.
Äänestämällä Trumpista eroon pääsee, ei pelkurimaisesti ampumalla.
Hyvinkäällä oli myös sniper asialla.😎
RUMPPI ON JENKKILÄN SUURI SUINEN RETALE, KAUHEA VAHINKO KUN LUOTI OHI MENI AMPUJA OLI KIEROSILMÄNEN, VIELÄ SE LUOTI SATTUU KOHTEESEEN PAIKASTA RIIPPUMATTA.
Tsot, tsot !