...kuten johtoon pyrkivä
Trumpkin.
Uutisten mukaan naisia pelottaa oma ja lasten tulevaisuus..?
Siitä huolimatta ovat valmiit äänestämään naisia halveksivaa presidentti-ehdokasta, miestä, jolla ei ole kuin suurtakin suurempi ego ja suu.
Politiikan tietämystäkään ei ole riittävästi, mutts tyhmempään kansaan puhuminen suurella suulla tehoaa. Eliitti välittää vain bisneksestä ja ehdokas on antanut lupauksia siihen suuntaan, että kannatus säilyy.
On hyvä muistaa mitä Saksa on saanut menneisyydessä kokea, lipeväkielisen kanslerinsa toimesta.
Sääli, kun suomalaisetkaan eivät tunne, ei maailman, mutta ei myöskään oman maansa historiaa.
Historia tuntuu toistavan itseään.
Ihmiskunta on hävittänyt moraalinsa sekä sivistyksen.
amrerikkalaisrt ovat sekopäitä
Anonyymi-ap
1
269
Vastaukset
- Anonyymi
Joe Biden oli suomalaisten makuun ja jopa sauli halusi istuskella Bidenin kanssa ja psykiatri Alexsander kehui tätä hupiukkoa eriomaiseksi!
Pohjois-Korean porukassa taitaa sittenkin maapallon äly jolle voi hattua nostaa.
Siltä tuli jo ajat sitten pätevä lausunto J.B. terveydentilasta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73873
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104728- 36613
- 47603
- 30591
- 35587
- 40585
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34557- 50550
- 36483