Reisille meni - yritykseksi jäi murhaaminen. Mahtaako löytyä netin syövereistä tapahtumaan liittyvää - mikä sitoo CIA'n ja murhaajaan?
CIA epäonnistui surkeasti
Anonyymi-ap
12181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Löytyy kaikien takana oli cia liskoihmiset salaisista tunneista maan alta 4chan sivusto tietää.
Meni demokraattien suunnitelema salamurha ,vituiksi ,vituttakohan hilaria ,sannaa,ymm,, viron,saksan italian ,nais enerkia vähäälyisiä vosuja 🤫onko venäjä jo hävinnyt ja putin kyykyssä🤣🤣😂😂😂
Toisinpäin. CIA on ikävä kylläkin Trumpin talutusnuorassa.
Taluttajat löytyvät Israelista ..
Murhaaja tiesi, että siellä on katto käytössä, josta on näköyhteys puhuja-aitioon - ja tiesi nousta katolle sopivasti ennen Trump'in esiintymistä ja - kuka tämän kaiken murhaajalle valmisteli: CIA.
Miksi CIA'lla ei ollut tarkkatappajia po. katolla vaan oli siellä valmiina telineissä sopivalla etäisyydellä murhaajan katolle?
Normaalisti KAIKKI lähialueen kohteet tyhjennetään ja lukitaan - kaivonkansista alkaen rakennusten ikkunoihin ja kattoihin. Nyt kivasti framilla olevalle katolle oli vapaa pääsy ja näköyhteys puhuja-aitioon.
Käyttivät samaa tyyliä kun Yle. Ei se kokemus, kunhan löytyy näkökulmia joita me kaivataan.
hämmästystä viellä lisää se että, ampuja nähtii katolla etu käteen,
Katolla ollut pysy mies äänesti Prumpin presidentiksi.
Ihan varmasti , hyvää sarkasmia ..
Trumpin maksaman. Meni vaan henkikin.
Oliko Trumpilla sianveriampulli korvassa ja show meni täydestä?
Lontoon cityn khasaarijuutalaisten pankkiirien salaliitto tuossa on (taas) takana. Kuten aina venäjän vallankumouksesta alkaen.