Vankien vaihtopäivä tänään?

Ukrainan ja Venäjän välillä odotetaan tänään merkittävää sotavankien vaihtoa.

Varmaankin taas laihoja poikia kuvissa.
3128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä se Nato-suomen reserviläiisillekin ja kapiaisille myös tekee hyvää olla muutama vuosi sotavankeudessa. Ei sen jälkeen METABOLIA ole päällimmäinen uhka.

Ja kyllä se avaa silmät muutenkin ja pois sieltä omalta napapiiriltä.

Hyvää se vaan tekkee. Hyvää sotavankeusaikaa vaan kaikille Nato Tiltuille!

Äänestä
  • Kuvittelet varmaankin olevasi jotenkin vitsikäs ?

    Äänestä

  • Oikein hauskoja KESKITYSLEIRI hetkiä kaikille sotaa haluaville Nato Tiltuille!

    Yhdessä ootte kaalisoppa dieetin jälkeen vahvempia?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ukrainan ja Venäjän välillä odotetaan tänään merkittävää sotavankien vaihtoa.

Varmaankin taas laihoja poikia kuvissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu