Kun tyydytätte itseänne niin annatteko itsellene myös suuseksiä? Ja jos annatte niin viettekö asian loppuun saakka ja nielette mällit?Nielettekö sen takia että spermanne on hyvänmakuista vai vaan sen takia että kiima ei ole vielä loppunut? Vai vaan sen takia että pystytte tekemään niin? Nimimerkki iian lyhyt kulli ja joka pitää oman spermansa mausta kyselee tässä vaan kateellisena.
Runkkarit joilla on pitkä kulli
Anonyymi-ap
3396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kumpa saiskin otettu iteltään suihin. Mun kalu on 17cm ja ite oon niin kankeena etten taivu. Kiihottais imee omat spermat. Oon omaani muuten nielly mut terskasta se on upeempaa. Olen ottanu suihin toisilta.
Autofellatio eli oma kulli omassa suussa on itsetyydytystä. Toisen miehen kulli suussa on homoseksuaalista toimintaa.
Enää en pysty imemään itseä. Tuli ikä eteen ja aiheutti selkävaivoja. Imin sen vuoksi että sain lauettua suuhuni ja kiihotti niellä. Kiihotti sen verran kovin että otin kaveriltani suihin muutaman kerran.
Myöhemmin olen lauennut vaimoni pilluun ja nuollut siitä. Myös kaveri on lauennut vaimoni pilluun ja olen imaillut kaverin spermat siitä.
Valitettavasti siinäkin ikä tuli eteen. Kun aikaisemmin pillun nuoleminen kiihotti niin että pystyi vielä toistamiseen naida, nyt pitää odottaa päivän verran että peli jaksaa pysyä mukana.