Perussuomalaiset ovat epäisnmaallisia

Päämääränä Suomen luonnon tuhoaminen.
4138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Johtopäätös osoittaa jonkin verran aasia mitättömämpiä hengenlahjoja.

Äänestä

Kyykkiihän Purra jossain läpitsässä luonnon helmassa.Muija lataa akkuja niin jaksaa taas saksia syksyllä.Toivottavasti ei irvistele ja pelottele pikkulintuja!

Äänestä
  • Toivottavasti sakset jäivät kotiin.

    Äänestä

ensin suot raivataan pelloiksi sitten ennallistetaan 🤣🤣🤣 hullunmylly pyörii aina vain

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Päämääränä Suomen luonnon tuhoaminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu