Aza on kaunis...

Anonyymi-ap

10

1783

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Anonyymi

        Kiitos! todella hyvä!


    • Anonyymi

      Kaunis on hänen pillu. Nainen on minulle paljon muutakin kuin pillu, joten sanon kiitos ei. Minun tyylinen nainen ei levittele pilluaan kaikkien nähtäväksi.

      • Anonyymi

        Ihannoikoon tyhmänä teinityttöjänsä. Tyhmä jää omalle tasolleen, eikä saa kuin tyhjää ja merkityksetöntä. Häntäheikin elämää.


      • Anonyymi

        Nuo eivät ole teinityttöjä. Jokainen noista naisista on yli 18 vuotias. Koska kyse on Yhdysvalloista jossa noita kuvia julkaistaan ja pidetään serverillä, on varmaa että jokainen noista "teinitytöistä" on itseasiassa 21 vuotias, koska Yhdysvalloissa laki ei salli alle 21 vuotiaan esiintyvän pornokuvissa. Alastonkuvissa käsittääkseni ikäraja on 18, mutta jos kuvassa on dildo, sormet ovat emättimessä, tai puristetaan tissiä, tms. silloin iän on pakko olla 21 vuotta.

        Joten suksi sinä häirikkö hevon vittuun täältä! Olisit hankkinut edes kerran kokemuksia oikeista naisista niin erottaisit ne teineistä!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihannoikoon tyhmänä teinityttöjänsä. Tyhmä jää omalle tasolleen, eikä saa kuin tyhjää ja merkityksetöntä. Häntäheikin elämää.

        Sinun nollakokemuksilla en paljoa täällä huutelisi.


    • Anonyymi

      Tyyppi joka vain poistaa pillun kuvia, ei tosielämässä ymmärrä parisuhteesta yhtään mitään. Naisystävä tai vaimokin tod.näk. on pelkkä kynnysmatto. Kun taso on matalalla, se on. Älykäs nainen saisi sille paskat housuun.

      • Anonyymi

        * postaa


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      19
      4669
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1702
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      287
      1566
    4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      74
      1514
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      243
      1388
    6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1150
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      1120
    8. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1089
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1054
    10. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      1023
    Aihe