...kuin morsian.
https://cdni.pornpics.com/1280/1/89/84217121/84217121_014_2201.jpg
Aza on kaunis...
10
1881
Vastaukset
- Anonyymi
Ja tässä Azan koko kaunis galleria:
https://www.pornpics.com/fr/galleries/stunning-brunette-vixen-aza-enjoys-spreading-her-tight-beaver-84217121/- Anonyymi
Kiitos! todella hyvä!
- Anonyymi
Kaunis on hänen pillu. Nainen on minulle paljon muutakin kuin pillu, joten sanon kiitos ei. Minun tyylinen nainen ei levittele pilluaan kaikkien nähtäväksi.
- Anonyymi
Ihannoikoon tyhmänä teinityttöjänsä. Tyhmä jää omalle tasolleen, eikä saa kuin tyhjää ja merkityksetöntä. Häntäheikin elämää.
- Anonyymi
Nuo eivät ole teinityttöjä. Jokainen noista naisista on yli 18 vuotias. Koska kyse on Yhdysvalloista jossa noita kuvia julkaistaan ja pidetään serverillä, on varmaa että jokainen noista "teinitytöistä" on itseasiassa 21 vuotias, koska Yhdysvalloissa laki ei salli alle 21 vuotiaan esiintyvän pornokuvissa. Alastonkuvissa käsittääkseni ikäraja on 18, mutta jos kuvassa on dildo, sormet ovat emättimessä, tai puristetaan tissiä, tms. silloin iän on pakko olla 21 vuotta.
Joten suksi sinä häirikkö hevon vittuun täältä! Olisit hankkinut edes kerran kokemuksia oikeista naisista niin erottaisit ne teineistä! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihannoikoon tyhmänä teinityttöjänsä. Tyhmä jää omalle tasolleen, eikä saa kuin tyhjää ja merkityksetöntä. Häntäheikin elämää.
Sinun nollakokemuksilla en paljoa täällä huutelisi.
- Anonyymi
Tyyppi joka vain poistaa pillun kuvia, ei tosielämässä ymmärrä parisuhteesta yhtään mitään. Naisystävä tai vaimokin tod.näk. on pelkkä kynnysmatto. Kun taso on matalalla, se on. Älykäs nainen saisi sille paskat housuun.
- Anonyymi
* postaa
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1693319Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3732141Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii482048- 411951
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321471Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931241- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul3851075Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1141003- 45864