voisitteko hieman kunnioittaa ihmisiä, varsinkin Baidenia vanhaa herraa. Te Saatanan moukat.
Tyhmyys loitaa taas täällä
Anonyymi-ap
9143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Shakki matti..
Kunnioittaako hän kansaa?
Matuja kunnioittaa, muita ei, kun vihavasurit täälläkin.
Vain idiootti pilkkaa dementiaan sairastunutta. Kuten tekee toinen Trump vanhus, eilen puheessaan, sivistymätön vanha ihminen.
Punavihreät niin USAssa kuin Suomessa pilkkaa vanhuksia.
Punavihreät ovat pahantahtoisia ihmisiä ja haluavat eroon vanhuksista.
Punavihreys on kätkettyä halua kansanmurhaan ja toteutus pyritään ”laillistamaan”.
Paappa vetäytyy pian maralacon kartanolle viettämään eläkepäiviä, kauniin nuoren vaimon kanssa.😭
ei oo paappalla kartanoo eikä nuorta vaimoa 😁
"Te saatanan moukat". Joo, ollaan idioottinoukkia, mutta niin ollaan rapakon takanakin.
Jos ei n 340 miljoonaisesta kansasta oikeasti löydy, kun kaksi narsistista vanhaa seniiliä äijää pressaehdokkaiksi, joista toinen on selkeästi pahasti dementoitunut ja toinen on valehteleva päästään pipi roisto, niin mitä tässä pitäisi tehdä? Ihailla ja olla lääpälläänkö?
Tuo on todella noloa ja erittäin vaarallista, että maailman suurvallalla on ehdokkaina vain sairaita. Nyt onneksi Biden tajusi luovuttaa, mutta se jääkin nähtäväksi, kestääkö hengissä kautensa loppuun?
Ja Trump, ilkeä, kaikkia haukkuva ivaava idiootti. Etkö muista, kun oli euroopan kiertueella pressana ollessaan? Kun lähti jostain maasta, twiittas heti koneessa ja haukkui isännät. Idiootti mikä idiootti!
No en sitten pätkääkään kunnioita.
Valkoisen talon tiedottajien mukaan Biden on huippuiskussa ja voittaa vaalit mennen tullen, sitä on hoettu viime viikot kunnes Biden heitti pyyhkeen kehään 😭😭😭😭