Niin jotain myös sinä saisit.
Nainen jos ottaisit yhteyttä minuun
Anonyymi-ap
421341
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Milloin sain viimeksi?
Jotain Jortikkaa
Tuulettimen alla pikku unoset.
Homo.
Oonki!
En halua.
Hei. En aio ottaa yhteyttä yhteenkään mieheen lähitulevaisuudessa. En edes minkäännäköisessä härväys mielessä
Otithan tähänkin viestiin yhteyttä. Olet siis aktiivinen.
Mitä mä saisin?
Riippuu kuka olet ja mitä haluat?
Ei, kiitos 👋🏼
Miitä tarjous sisältää?
Täysihoidon ja extraa.
Näyttäytysit edes taannoisella lenkilläsi ...😍
Käännyin kyllä takasin kun alkoi harmittamaan, mutta ei näkynyt enää 😢😢
Pitää tehdä seuraava lenkki taannoisella reitillä. 😃
ei passaa sitten nyt yhään poiketa reitiltä... en kyllä ihan hirveesti muutenkaan kun eksyn heti jos niin teen.. 🤣
Niin vastauksen, että nyt tais mennä vika numeroon.
Soita vaan
Ei oo syytä tai tarvetta enää.
Ottaisin jos olisit se oikea Mies 😉 olisi kiva viestejä lähetellä puolin ja toisin mieluummin suoraan.
Millä tavalla yhteys pitäisi ottaa?
Haluaisin tietää enemmän.
Haluaisin ottaa yhteyttä. Tarvitsisin sun apua hieman, millä tavalla? Telepaattisesti?
Jos jotain haluaa, niin silloin täytyy laittaa itsekin tikkua ristiin. Taitaa olla seksisuhteeseen trollin jorinoita taas
Baarissa istun. Etsin helppoa ja halpaa, mielellään ilmaista! Ei sukupuolilla välillä, kuhan olis vähintään KANDidaatti, jolla ns, ”oikeudet” polkea!. Ei mitään muita vaatimuksia. Toistai seksi ei ole löytynyt! Ei tällä, kropalla ja pärställä,ilmeisesti…TaI OnkO vika papereiSSA. Ei ole ihan K12 matskua!
Laitoin viimeksi joten nyt on sun vuoro :) en aio enää olla se joka aina itse ottaa yhteyttä
Aukaa on kulunut niin kauan, että tarkistin sen minkä muistinkin. Viimeinen viesti on minulta. Se on hänen call.
Saisin häpeää osakseni ja mitä enemmän keskustelu jatkuu sitä enemmän häpeää, se on jo nähty enkä halua enää koskaan sitä samaa.
Seksisuhteeseen eunukin anelua tämäkin
Kyllä on, mutta hei ekstraa ois luvassa kaupan päälle🤭
Ai lisää v1ttuiluako? No thx.
Halin? … oispa kiva.
Niin varmaan...
Mut enpä tiedä keneen yhteyttä...
No ei hän, joka tätä soitteli, mua voi auttaa tässä asiassa. Toki tämänkin ymmärtää väärä ihminen, mut mitäs siitä. Kun juuri alkujaan sitä ilmaa minulta vei, olemalla itsensä. Onko mulla oikeus vaatia ketään toista ihmistä muuttumaan? Ei. Jos asiasta ei pysty asiallisesti keskustelemaan ilman vyön alle lyömistä, niin miksi kukaan haluaa sellaista ihmistä elämäänsä, en minä ainakaan. Mieluummin olen yksin. Se on joillekin vaikea ymmärtää, että olen suurinta yksinäisyyttä tuntenut ihmisjoukossa.
Tätä mä en koskaan ole ymmärtänyt. Kun minulle asetetaan vaatimuksia, että minun on oltava häneen yhteydessä ja samalla saneli ehdot, että millainen mun pitää olla ja käyttäytyä. Jopa määräsi, että hänellä on oikeus tietää, mitä mä puhun terapeutille. Ei niin voi tehdä. Ei suhteet ole sellaisia, että vain toinen voi esittää vaatimuksia. Koin, että tätä ei koskaan ymmärtänyt tai halunnut ymmärtää.
Minulla on oikeus vaatia, että minun kanssa tekemissä olevat kunnioittavat minun rajoja, että he kohtelevat minua oikein. Jos näin eivät tee, niin se on moro. Sama toisinpäin.
Olen mä jättänyt taakseni niitäkin ihmisiä, jotka eivät todellakaan näin toimineet. Ja se on MUN ihan omaa tyhmyyttä.
Ei siis jonkun muun..
En nyt tiedä miten noi liittyi muhun???
🎶 Mutta ensimmäisel on silmät suuret, toisella paksut punajuuret. Raastejuustoa, raastejuustoa. Isäntä raapii, per-sikkaa. Ja sen isännän nimi oli Jussi, joka niitä piikoja nu-nu-nukutteli kiikkustuolissa ja se oli Jussi se. 🎶
Minutkin hän nainen sais just niinkuin haluaa ja paljolti omilla ehdoillaan. Niin pitkään jo hänestä sekaisin, että se ei ole loppumassa. - tee
Enpä usko, että saisin edelleenkään mitään.