C.I.A-Osama Bin Laden, C.I.A-Lee Harvey Oswald, C.I.A-Stubb C.I.A-Suomen C.I.A-presidentti...

Anonyymi-ap

Ja meille NATO-C.I.A tuotiin siis nyt Suomeenkin... Mitähän on odotettavissa...?

Loppukevennys:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18489287/kuka-on-jenni-haukion-kummitati

Stubb päässyt arvoiseensa seuraan...

"... Tutki nykyhistorian suurimpien patsien (patsy=syntipukki) elämää. Lee Harvey Oswald. James Earl Ray, Sirhan Sirhan, Timothy McVeigh. Osama bin Laden. James Holmes. Adam Lanza. Mitä virheitä he tekivät, joita voit välttää? Varmasti ollaan tekemisissä CIA:n ja FBI:n eturyhmän kanssa."

https://www-nairaland-com.translate.goog/2752094/dont-cias-next-patsy-10-step?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

"Lee Harvey Oswald , tarkka-ampuja, joka ampui Yhdysvaltain 35. presidentin John F Kennedyn Texas School Book Depositoryn ylemmistä kerroksista Dallasissa 22. marraskuuta 1963, toimi CIA:n entisen päällikön ohjauksessa , veteraanitutkija on väittänyt puheessaan. uusin kirja salamurhasta.

Tri Cyril Wecht, oikeuslääketieteellinen patologi, joka on tutkinut murhaa lähes kuusi vuosikymmentä, väittää The JFK Assassination Dissected -lehdessä, että Oswald oli ollut Allen Dullesin, CIA:n johtajan määräysten alainen 1953–1961.

https://www-independent-co-uk.translate.goog/news/world/americas/jfk-assassination-lee-harvey-oswald-cia-b2009149.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

https://www-nytimes-com.translate.goog/1964/02/13/archives/mrs-oswald-says-son-is-scapegoat-thinks-he-was-cia-agent-set-up-to.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

" Bin Laden opiskeli kauppahallinnon maisterintutkintoa King Abdul Azizin yliopistossa Jeddassa, mutta siirtyi pian islamin opintoihin.

Hänen isänsä tuki Afganistanin taistelua ja auttoi rahoittamaan sitä, joten kun Bin Laden päätti liittyä, hänen perheensä vastasi innostuneesti. Hän tapasi Mujaheddin-johtajat ja palasi usein Saudi-Arabian lahjoituksin tähän tarkoitukseen vuoteen 1982 asti,. Hän toi yritykseensä insinöörejä ja raskaita rakennuslaitteita rakentamaan teitä ja varastoja Mujaheddinille. Vuonna 1986 hän auttoi rakentamaan Khostin tunnelikompleksia, jota CIA rahoitti suurena asevarastona, koulutuskeskuksena ja lääketieteellisenä keskuksena Mujaheddinille syvällä vuorten alla lähellä Pakistanin rajaa. "
https://publicintegrity-org.translate.goog/accountability/osama-bin-laden-how-the-u-s-helped-midwife-a-terrorist/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=fi&_x_tr_pto=sc

Stubb itse kertoi CIA-yhteyksistään omassa elämäkerrassan- taisi leuhkia ja tiesi että nyky natonatsien Suomessa tuo on hänelle vain plussaa....?

5

230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      TÄYS cia-konna?

      • Anonyymi

        CIA-USA-NATO... stubb...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        CIA-USA-NATO... stubb...

        olihan Ranskan presidenttikin CIA-agentti... Sarkozy?


    • Anonyymi

      Tuloss Mainilan laukaukset 2.0, kaljalaiset taas suorittajina.

    • Anonyymi

      Putin on naZi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      174
      6431
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      147
      1764
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1548
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1300
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      46
      972
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      37
      928
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      96
      887
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      839
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      233
      793
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      789
    Aihe