Rydman lähti Pariisiin

Ville lähti seuraamaan idolinsa Steven van de Velden suorituksia.
5164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voivat vaihtaa kokemuksia groomaamisesta.

Äänestä

On siinä parivaljakko

Äänestä

Maksaako tuo kuvatus edes itse reissunsa? Tuskin hän Pariisissa töitä hoitaa, eikä Suomen edustamisesta voi hänen kohdallaan puhua.

Äänestä

Kuinka Rydman sinne lähtee, kun puoluekollega on aivan kauhuissaan avajaisista? Voisivat persut yhteispäätöksellä boikotoida kisoja jolloin Rydmankaan ei lähde paikalle.

Äänestä

Turhista turhin ministeri. Tunteekohan hän palkkansa saatuaan, että hän on ansainnut sen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ville lähti seuraamaan idolinsa Steven van de Velden suorituksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu