Ei taaskaan kouluratsastus näy muuten kuin purjehduksen tauoilla pikku pätkissä yhdessä Live lähetyksessä! Tästäkö pitää vielä maksaa yle veroa??!! Kuka siellä oikein päättää mitä ihmiset haluaa katsoa?!
YLE Areenan surkea olynpiatarjonta
Anonyymi-ap
7384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jos saan veikata, niin tuskin yle näyttää ammuntaakaan. "Liian oikeistolaista"
Oli taas ylen antavaa materiaalia.
TV ruutu jaettu 4,jään osaan.Kuvattu varmaankin neljällä eri kameralla.
Tuli tennistä,ratsastusta,uintia,rantalentopalloa.
Siinähän sitten tihrustelet kisoja.
Kouluratsastus on ruotsalaisten laji, joten pakkohan sitä on näyttää Ylellä. Et vain osannut katsoa Areenasta?
Eniten näytti ylen tv lähetyksissä tulleen purjehdusta, tennistä, ratsastusta ja golfia. Kokoomuksen kädenjälki näkyi ja yleä luullaan vielä viher vassarien sontaluukuksi
Nyt kun kokoomus ja persut vähentää ylen rahoitusta kaikki urheilulähetykset voidaan lopettaa ja samantien sohvaperunat ja muutkin typerät sarjat ja kaikki musiikkiohjelmat ne voi kuunnella radiosta.
Onko persujen tarkoitus lopettaa urheilulähetykset sillä nehän on kalleimpia lähetyksiä se varmaankin antaisi tilaa politiikan lähetyksille esim. työmiehen tunti jossa persut kurittaa pienituloisia työläisiä.
Sinä se et osaa vieläkään kirjoittaa yhtä ainoaa kommenttia ilman "persut" mainintaa. 😂 Kyllä näkee tältä palstalta kuinka viha on sumentanut loputkin ylälavettisi harmaista aivosoluista. 😂😂