Keitä ovat nämä 13-15 vuotiaat pojankossit, jota kiertelevät omakotitaloalueilla? Katsovat, ollaanko kotosalla ja pysähtyvät pyörineen tarkkailemaan pihoja ja ikkunoita. Jotenkin oudolta vaikuttaa.
Teinipojat tsuumaavat taloja
Anonyymi-ap
4
932
Vastaukset
- Anonyymi
Eivät taida olla suomalaisia. Paria poikaa olen katsellut noissa puuhissa. Toinen ajaa vanhalla naisten pyörällä, toisella punainen huppari.
- Anonyymi
Videoikaa tai olkaa videoivinanne heitä.
- Anonyymi
Laitettiin pari vuotta sitten kameravalvonta pihaan. Eipä ole hiippareita sen jälkeen pihassa näkynyt. Johtopäätöksiä?
- Anonyymi
Malmö on saapunut Keravalle...!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1432390
- 1751661
- 911556
- 681508
- 79904
- 68841
- 55786
- 58773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6765Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152725