Exäni uus...

Se kenet särjit...

Anteeksi vain, jos exäni, se ainoa jota rakastan ja jonka minulta, tyttäreltäni ja tulevalta vauvalta veit, rakastaa minua vielä ja harrastaa seksiä kanssani! Anteeksi että olen sinulle tästä jo pariin otteeseen kertonut, mutta et vain suostu uskomaan! Anteeksi että haluan perheeni takaisin ja aion todellakin siinä onnistua! Anteeksi, että olet pian historiaa! Tiesit mihin ryhdyit, älä suotta paru kun jäät yksin! Minä varoitin!Anteeksi vain!

5

2046

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • koivunlehti

      Ei kukaan voi keneltäkään miestä vastentahtoisesti viedä. Silloinhan kyseessä olisi raiskaus.

      Miten hitossa voit antaa exäsi jatkaa tuohon malliin? Harrastamalla seksiä hänen kanssaan palkitset hänet toiminnastaan: kannattaahan se, kun noin helposti saa pelehtiä kahden naisen kanssa.

      Exäsi ei ilmeisesti ole kertonut seksisuhteestanne nykyiselleen, jos nykyinen ei paljastuksiasi suostu uskomaan. Miksi exäsi pelkää kertoa totuutta hänelle, jos sinua vain rakastaisi?

      Nyt vähän itsekunnioitusta peliin! Pakota exäsi valitsemaan: sinä tai uusi. Sitten vasta tiedät, kumpi miehelle oikeasti on tärkeämpi. Tuolla pelillä et koskaan saa häntä kokonaan itsellesi, sillä hän tietää saavansa aina sinulta, vaikka muita naisia olisikin kuvioissa.

      • voisi

        enempää olla samaa mieltä. Ei aikuista ihmistä noin vain "viedä", ellei hän sitä itse halua. Ei sulta eikä siltä nykyiseltäkään. On se jännä että näissä tapauksissa se toinen nainen on aina se suurin syypää ja huora, ja mies vain vietävissä ja johdateltavissa oleva vässykkä. Eihän se niin mene, ei mies mene jos ei itse sitä halua. On inhimillistä syyttää sitä kolmatta osapuolta, mutta itse asiassa suurin syyllinen tuossa sotkussa on exäsi. Hänhän sinua petti, ei se toinen nainen.

        Jos saat exäsi takaisin (ja miksi ihmeessä haluaisit hänet takaisin?), miksi luulet ettei hän tekisi samaa uudestaan kun homma alkaa taas nyppimään? Tee hyvä nainen itsellesi palvelus ja heitä tuo mies sängystäsi ja sydämestäsi ulos for good.


      • iita

        hei hallo


    • xnainen

      Hei sinulle. Kun mieheni oli yön kotoa poissa niin kysyin missä oli ollut niin hän vastasi että toisen naisen luona. Vaikka oli uskollisuuta vannonut minulle,siihen päättyi yli kahdenkymmenen vuoden avioliitto käskin häntä menemään sen luokse ja pysymään siellä tästä ei edes neuvoteltu. Kuulin että nyt tajuaa mitä on menettänyt mutta se on myöhäistä olisi miettinyt sitä ennen kuin meni vieraisiin.Olen toipumassa ja elämä menee eteen päin.

    • ku sinisilmästä

      Minen tommosta juntti mulukeroa ottas ennää takasin en edes lakanoideni väliin. Niin puutteessa en ite olis.

      Pikkumul..ku koko sälli. Miten voit olla noin sinisilmänen?

      Jos kerran pettää, pettää toisenki kerran. Aattele vähän itekki!!!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      309
      6682
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      65
      3719
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      203
      3066
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2737
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1912
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      146
      1652
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      204
      1630
    8. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1518
    9. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      163
      1511
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1398
    Aihe