Tänään rytisee pörssissä?

Iran voisi vauhdittaa pörssiromahdusta hyökkäämällä Israeliin?
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ISLAM voittaa WW3. Ilmestyskirja 12. luku ja 13. luku ja 14. luku

Äänestä

Miten ihmeessä ISRAEL pärjäisi 80-miljoonaista Irania vastaan. Voi netonhajut pukkas ny!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iran voisi vauhdittaa pörssiromahdusta hyökkäämällä Israeliin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu