En uskalla kääntyä teistiksi

Lattialla sätkiminen pelottaa. Voiko käyttää suojakypärää ettei lyö päätä kun sätkii? Voiko käyttää hammassuojia, ettei pure kieltä poikki? Tuleeko suusta paljon vaahtoa? Voiko siihen tukehtua?
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet lutteri joka vinettää helunoille.

Äänestä

En keksi mitään hauskempaa ja kehittävämpää harrastusta kuin lattialla sätkinen ja siansaksan soperrus. Se tekee minut niin iloiseksi.

Äänestä
  • No miksi et sitten tee niin vaan tulet tänne valehtelemaan?

    Äänestä

En ole 30 vuoden aikana nähnyt kertaakaan livenä jonkun sätkivän lattialla. Sian saksaa kyllä soperretaan. Harvemmalla kuola lentää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lattialla sätkiminen pelottaa. Voiko käyttää suojakypärää ettei lyö päätä kun sätkii? Voiko käyttää hammassuojia, ettei pure kieltä poikki? Tuleeko suusta paljon vaahtoa? Voiko siihen tukehtua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu