Weirdonald

Keksihän ne demokraatit pilkkanimen Trumpillekin yhdistämällä sanan "weirdo" Donaldin.
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomeksi olisi sitten Kummaku.

Äänestä

Donold on jo kanveesissa. Luvut ovat 42 - 50 Harrisille. Sohvanköyrijä Vancelle nauraa ihan kaikki.

Nikki Haley nousee repujen ehdokkaaksi. Asiasta ilmoitetaan piakkoin.

Äänestä

Trump totesi jo viime viikolla olevansa ”monia asioita, mutta outo minä en ole”. Perjantaina kampanja­tilaisuudessaan Trump toisti, että ”me [republikaanit] emme ole outoja, he [demokraatit] ovat”.

Trumpille tiedoksii: mutsis oli outo kun sinua teki.

Äänestä

Trumpin voi korvata tekoälyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keksihän ne demokraatit pilkkanimen Trumpillekin yhdistämällä sanan "weirdo" Donaldin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu