Mitenkä on,onko keltään toinen mies ajellu toiselta mieheltä
munakarvoitusta,miltä se tuntui,itseä kiihottais saada karvoituksen ajelu
mä olen itä-suomesta oleva mies.
Mies ajelee miehen karvoitusta
24
1765
Vastaukset 24
- Anonyymi
Ei ole kokemusta itse olen munankarvat ajellu. Olis kiva kun olis luotettava mies tekemään sen. Ukm. Hki
- Anonyymi
Kuohi ittes urpo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuohi ittes urpo
Mitä olet varsinainen urpo et osaa kun yhden kolmen sanan lauseen. Etkö kehtaa päivällä enää sitäkän toistaa.2024-08-12 03:08:00.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuohi ittes urpo
oli kyse karvoista ei muusta kansa kouluun takas jos et lukea osaa
- Anonyymi
On tehty ja olin tuolloin 35v ja paikat ajeli 64v mies.Kaikki lähti ja alapään lisäksi kainalot sekä sääret samalla.
Liittyi seksifantasiaan kaverini toiveesta.- Anonyymi
Se tuntui kiihottavalta ja samalla häpeälliseltä olla pesuhuoneessa alastomana jalat avattuna ja kalu pystyssä samalla.
Samalla sai käteenvetoa niin häpeä unohtui kummasti karvojen poistuessa.
Sen jälkeen tietty ollessani itse täysin karvaton tuntui jännältä tavallaan menettää miehisyys. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se tuntui kiihottavalta ja samalla häpeälliseltä olla pesuhuoneessa alastomana jalat avattuna ja kalu pystyssä samalla.
Samalla sai käteenvetoa niin häpeä unohtui kummasti karvojen poistuessa.
Sen jälkeen tietty ollessani itse täysin karvaton tuntui jännältä tavallaan menettää miehisyys.Spedellä taas sekottaa buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Spedellä taas sekottaa buaahaa
Mitäs sekoilet ja vielä keskellä yötä piti sun tuokin tulla kertoo. Eikö ne spede anna sun niuvanniemellä nukkuakkaa. Kuuluuko tuo valvottaminen sun hoito ohjelmaan. 2024-08-12 03:08:20
- Anonyymi
vaimo kiihottu kovin kun kerroin kuka karvat ajoi ja mitä muuta teimme
Hmm, itse ajelen oman karvoituksen säännöllisesti. Olisi tosi ihanaa ajella karvoitus joskus toiselta mieheltä. Ja sen jälkeen pestä penis.
- Anonyymi
Hyi hemmetti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyi hemmetti
Kyllä kannattaa tuon kommentin takia jo yöt kyylätä täällä. 2024-08-12 03:08:40
- Anonyymi
Minä olen käynyt samalla kosmetologilla, joka on nainen, brassisokeroinnissa. Kyllä tulee sileä iho tuon edustalle ja persvakoon. Täytyy kyllä sanoa, että joka kerta kalu ponnahtaa täyteen erektioon, kun sitä siinä kosketellaan. Kuitenkaan se ei häiritse minua eikä tätä ihanaa kosmetologia. Siinä rupatellaan niitä näitä ja ihokarvat lähtee. Lopuksi vielä peniksen varresta ja kiveksistä pinseteillä yksittäisiä karvoja pois. Sitten kun nousen hoitopöydältä kalu täydessä erektiossa, minua ei hävetä yhtään eikä myöskään kosmetologiani.
- Anonyymi
Ollaankohan käyty samassa paikassa, mulle on käynyt 3 kertaa noin. Oon pyytänyt anteeksi mutta ei kuulemma haittaa, en ollut ensimmäinen. Tarttis varmaan runkata ennen brassia. Sama kosmetologi ottaa myös pinseteillä lopuksi mitä jää, samoin mahdolliset sisäänkasvaneet. Viikko sit kävin uudessa paikassa, siellä piti todella keskittyä ettei keuli. Ei se kipu tunnu hyvältä mut se peniksen kosketus ja siirtely puolelta toiselle.
- Anonyymi
Olen posliini ja itse ajan mutta kiihottaa ajatella
että toinen mies ajelisi toivottavasti Joskus toteutuisi
M50 06 rannikko - Anonyymi
Voisin ajella karvat kullista ja laukaista myös sen, tekisit saman minulle.
- Anonyymi
Kiehtoo ajatus levittää jalat toiselle joka ajelis karvat. Ehkä myös ehdan reijän ympäriltä. Kiinnostaisko ketään yli 60v miestä moinen ja millasen palkkion haluisit? M57v 02al.
- Anonyymi
Kyllä kiinnostaisi kovasti, harmittavasti liikaa välimatkaa, mä 05 al.
M60
- Anonyymi
Kiinnostaa , oon 80:n nuoremman kalun parturointi kiinnostaa.
Alasti oltais, kovettusko kalut?- Anonyymi
Olis kiva avata jalkovälin ja ajelisit karvat multa. Olis kiva nähdä sun seisokin. Missä sä 80v asut ja mitä muuta sul olis mielessä? M57v 02al.
- Anonyymi
kaverini ajeli kiihotuin imaisi suuhunsa minun vuoro oli mahtavaa nähdä hitaasti koveneva kulli oli pakko ottaa suuhun laukes seuraavalla kerralla ajo perskarvakkin nussi mun peppua jatkamme karvan kasvun mukaan
- Anonyymi
Itseltäni ajeli 64v mies kaverini kaiken.Sääret,kalun ympärys sekä pallit ja kainalot ollessani 35v.
Päätettiin kokeilla kaverini pyynnöstä,jonka jälkeen runkkasi itseltäni loppuun asti.
Tuntui mukavalta. - Anonyymi
Voin ajella karvat kullista ja persvaosta,lopuksi saisit laueta vaikka suuhun.
Ukm60 Kvlan seutu. - Anonyymi
Mukavalta se tuntuu kun toinen ajelee karvat
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1531373Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1221095Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä33872Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216839En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58792- 64762
- 143754
- 47696
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57632Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss63593