Irti Eu.sta ja kiireesti

EU:N mätäpaise puhkeeeeee ja meittän on viisasta erota pohjattomasta PASKASTA.
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin kauan kun Vanhanen on vallassa, Suomi on EU:ssa ja maksaa mitä pyydetään.

Suomi jää vaikka yksin EU:hun ja maksaa koko rysselin lystin. On se niin rakas kepulaisillekin. Rysselistähän tulee erinomaisia rirektiivejä.

Äänestä
  • ja resitentin vaalin äänet karkaavat paremmille miehille

    Äänestä

  • kuoppaa kirjoitti:

    ja resitentin vaalin äänet karkaavat paremmille miehille

    Älkää hyvät ystävät surko sitä että Vanhanen tyrii, sehän edesauttaa parempien pressaehdokkaiden toiselle kierrokselle pääsyä.

    Olisihan se kamalaa jos perustuslaillisen lakkooikeuden riistäjästä tulisi pressa. Vaikka nousihan Saksassakin aikoinaan ihmisen elinoikeuksien riistäjä ylimpään vallankahvaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keskusta kirjoitti:

EU:N mätäpaise puhkeeeeee ja meittän on viisasta erota pohjattomasta PASKASTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu