Sama kai mennä taas pois.... 🥺
Eipä ole näköjään kaivattu minua täällä
14
340
Vastaukset
- Anonyymi
Mä pelkään :(
- Anonyymi
Mitä pelkäät
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä pelkäät
Tunteita :(
- Anonyymi
Parempi niin onkin
- Anonyymi
Kaipaan varmaan ikuisesti. Olen vain liian säikky ja kaikella tavalla pois pelistä. Häpeän sairauttani enkä halua enääkoskaan parisuhdetta. Koska silloin mun on vaikeampi pitää kiinni lasketusta ajasta jota kohti olen päättänyt mennä. Se tuo mulle lohtua. Rakkautta ja valoa. Olet täysin erilainen kuin kukaan muu ja siksi sinuun rakastuin.
- Anonyymi
Täällä kaikki on mahdollista! 😍
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täällä kaikki on mahdollista! 😍
Mutta ei palstan ulkopuolella. Siellä ei ole mikään ollut mahdollista tietyistä monista syistä johtuen!!
- Anonyymi
Ei minuakaan täällä kukaan kaipaa. Käyn vain välillä itse kaipaamassa miestä. Sellaista se on, tämä elämä.
- Anonyymi
Ei minuakaan ole kaivattu ei nimellä tai mitään. Erehdyin palstaharhassa uskomaan, että eräs kirjoittaja oli kaivattuni ja kirjoitin oikein söpösti ja rakkaidentäyteisesti kaihoisan viesti. Joku vastasi siihen, että ei ollut sinulle ja mene kuvittelemaan muualle. Totesinpa vain, että "et ole yhtään sen parempi".
Eipä täällä ketään muitakaan kaivata.
- Anonyymi
Olet täysin oikeassa ei ole kaivattu eikä tulla kaipaamaan!
- Anonyymi
Minua on monesti haukuttu/mustamaalattu ja sen takia aloin lukemaan näitä niin tiedän ketkä käärmeet karsia pois elämästä.
- Anonyymi
Pitääkä vttu aina aloittaa itsesääli edellä. Turhake olet.
- Anonyymi
Riippuu kuka olet ja ketä kaipaat, että kaipaanko juuri sinua.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 51707
- 39664
- 49634
- 44630
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506