Rakas minä palasin

Pelastan sinut näiltä narsisseilta. Anteeksi kun jätin sinut tänne näiden sekaan yksin sanomatta mitään. Rakastan sinua. Naiselta
12431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kaunis ajatus hänelle.

Äänestä
  • Näinkö koet aloittajaäijä, eli myös Rose, yli kymmenen lapsen uskovainen äiti maalta? Aika vanha aloitus tämäkin T foliohattu kovana

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Näinkö koet aloittajaäijä, eli myös Rose, yli kymmenen lapsen uskovainen äiti maalta? Aika vanha aloitus tämäkin T foliohattu kovana

    Kiva kun oli taas sinulla ikävä

    Äänestä

❤️😘👋

Äänestä

Tuli oltua Helsingin yössä eilen kavereitten kanssa pienesti baarikärpänen ja hei täällä kanssa tänään ...
Valkosipulifestivaalien aikana Keravan valtaa valkosipulin huumaava tuoksu. Valkosipulia on jäätelössä, oluessa ja muissa tuotteissa. Valkosipulituotteita myyvät kauppiaat luovat markkinatunnelmaa Keravan keskustaan. Tarjolla on myös mukavaa ohjelmaa koko perheelle Aurinkomäellä. Tapahtumassa valitaan vuoden kynsilaukkaaja.

Tervetuloa nauttimaan valkosipulista, kesäisestä tunnelmasta, musiikista.
Festivaalit ovat avoinna yleisölle klo 10.00 – 19.00
Järjestäjä: Valkosipulin Ystävät

































​





​





​




​





​















​

Äänestä

hauska

Äänestä

Kiitos...Tule rinnalleni ja taistellaan yhdessä. Miekkahan minulla on ja kieli terävä. Apu trolleja vastaan ei ole koskaan liikaa...Mutta nyt lyödään ja kovaa takaisin

Äänestä

kiitos rakas <3

Sua mä oon oottanutkin. Oot pelastava enkeli. <3

Mieheltä

Äänestä

Koska menet irl pelastamaan?

Äänestä
  • Samaa miettiny 🤔 Se luulee vissiin että pärjään...

    Äänestä

Olisi kiva kun saisi yhden naisen kanssa höpöttää kaikki mietityttävät asiat läpikotaisin aina ja sitten kun ei ole mitään asiaa enää, niin olla vaan ja rakastaa. Mieheltä.

Äänestä
  • Olishan noin kiva, tai parasta mitä vois olla. Mutta ei tuu tapahtumaan miehen kanssa noin, ei tässä elämässä tai milloinkaan. Harmi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pelastan sinut näiltä narsisseilta. Anteeksi kun jätin sinut tänne näiden sekaan yksin sanomatta mitään. Rakastan sinua. Naiselta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu