En koskaan ole kuullut noin viisasta puhetta kuin mitä Teemu keskisarja puhuu ohjelmassa. Koittakaa punikit kumota hänen puheet jos pystytte. Ette tule siihen pystymään. Ette ikinä, puhutte mitä puhutte.
https://www.youtube.com/watch?v=cT7ewJBCR5Y&t=2097s
https://www.youtube.com/watch?v=cT7ewJBCR5Y&t=2097s
Vastaukset 8
Vanhimmat
Korjaan, Keskisarja
Äärimmäisen viisasta puhetta Teemulta. Ei ihme että yle hylkäsi hänet.
Yle ei totuudesta perusta.
Kyllä siinä mummeli hämmästyy kun kammarissa loikoileekin veikeä somali, joka kertoo mummelille että pappa vietiin Somaliaan ja minä tulin vaihdossa!
Kepu Sipilän porvarihallitus eli Kepu, kokoomus ja PS päästi kesällä 2015 ennätysmäärän paoerittomia ulkomaalaisia Suomeen pääosin Lähi-idän muslimimaista.
Aina teillä sama laulu. Olkaa onnellisia että soinilaiset suvakit salli yhdessä kepuleiden ja kokkareiden kanssa tämän vyöryn.
Tämä asia ei muuksi muita vihervassujen kiimaa saada geenit vaihdettua.
Lisää velkaa ja suomalaisten keskitulot velkaisen Nigerian lailla 2 euroon päivässä, siinä vihervassujen käytännössä toteutuva toiveuni lisävelan myötä kadonneine terveyspalveluineen.