Fingrid päätös

Onnea Kuivasjärvi
71127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Virtaa maakuntaan jotta.

Äänestä

Miksiköhän Yläri ei kirjoita mitään yhdestä merkittävimmästä asiasta paikkakunnalla? Oisko nyt yksi klikkiotsikko menny jotenkin ohi?

Äänestä
  • Tää on kyllä ihme, tää on kuitenkin negatiivinen uutinen. Yleensä nää negatiiviset tulee asap

    Äänestä

Tämä lehti onkuin saitsemän päivää ja suosii tuota savupönttöä.
Taidan tilauksen perua

Äänestä

Köpikin haluaa että Parkano rehevöityy kun ei halunnut enään puutarhuria kaupunkiin Suoer pertsan kanssa ja päälle vielä pari kommarin tukiiaa.

Äänestä

Onhan siinä linjalla hyvä ajella vanhalla pajero romulla aki poijan kanssa.

Äänestä

Joo, sellasta punaniskameininkiä. Rytyyttää menemään monster truckilla toisten mailla, on hianoo. Se on sitä luonnonsuajelua! Suoajelua?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onnea Kuivasjärvi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu