Raahen työllisyys alueen johtaja.

Anonyymi-ap

Taas uusi harhaan johtaja valittu raaheen.työllisyys on ja pysyy vaikka olis johtajana kuka vaan.eikö näistä nykyisistä taukeista olisi löytynyt tuohon joku aivan sama kuka.näin Raahessa toimitaan.mikäkö päällikkö seuraavaksi tulee tänne kukkoileen ja leikkiin viisasta.jybä Raahe ja päällikkö se on kova sana.saatanan.

2

476

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Pitäähän päälliköitä olla joka lähtöön.kohta Raahessa oma päällikkö joka puostollekkin näköjään.pitäisi kaupungin tarkastaa tämä ikuinen päälliköiden tarpeellisuus.noitakin päälliköiden NS hommia voi yhdistää varsin hyvin mutta hyvä veli ei armoa anna.mikähän päällikkö valitaan seuraavaksi ja miksi.

    • Anonyymi00003

      Onhan sentään saatu yksi työllistettyä hyvä palkkaiseen homma meinaan hohtaja itse. Muista viis. Ei voida sanoa, ettei olisi tulosta tullut.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      307
      1380
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1137
    3. 62
      902
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      72
      901
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      444
      837
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      48
      671
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      73
      625
    8. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      92
      621
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      463
      605
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      592
    Aihe