Varmastikin monista uskonsisaresta ja veljestä tuntuu kovin ikävältä odottaa odottamistaan taivaalliseen iloon ja riemuun pääsyä! Olisiko jollekin lukijoista väkevässä rukouksessa ollessaan tullut sanoma mikä lohduttasi Pyhän yhteyden seurakuntalaisia? Aikaisemmin ylösottoja oli järjestetty säännöllisin väliajoin ja niitä tapahtui jopa useita kertoja kuukaudessa, mutta mahtaneeko temmattavien täysimäärä jo lähestyä, sillä nykyisin odotusajat on melko pitkiä! Voi tietysti olla niinkin ettei enää ole ketään joka selvittäisi tulossa olevat tempausajat yhteen ja samaan paikkaan, mistä kaikkein oikeimman uskonnon kaikkein oikeimmat uskovaiset, nuo lunastetuksi itsensä tietävät, voisivat käydä tarkistamassa lähtöaikataulun!
=Päivitys 21.8.2024: VUORENVARMA TEMPAUSPÄIVÄ ON VARMISTUNU!!!!!!!T
IHAN VARMUUDELLA on varmistunut TÄYSIN VARMAKSI 2025 TEMPAUSPÄIVÄ!!!!!! Se on
9. KESÄKUUTW 2025!½!!!!!!! KLO näljä aamulla, jolloin VIIMEINENKIN tyynen meren tsaari ON 9. päivän aamssa!!! Tämmä on JUMALAN SÄÄTÄMÄ TEMPAUSPÄIVÄ, SAMNOO PELASTUSSANOMA!!!!
https://www.ilmatar.net/~np/misc/maailmanloppu.php#update20240821
Näinkö kauan ylösottoon?
3
228
Vastaukset
- Anonyymi
Pedostakin tulee saada voitto, muuten ei asiaa taivaaseen.
1234567--- - Anonyymi
Ei hyvää päivää. Pelastussanoma se vaan jaksaa vuodesta toiseen "povailla" tempauspäiviä jatkuvasti epäonnistuen. Minä en kehtaisi yhden epäonnistuneen tempauspäivän ennustamisen jälkeen naamaani näytellä ihmisten ilmoilla enkä nettimaailmassa.
- Anonyymi
Pelästyssanoma joutuu varmasti povailemaan tempauspäiviä vielä niin paljon että numerot loppuu kesken...😄
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark874683Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2034608"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1063066Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223057Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p962980Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382268Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.332167- 892143
- 202112
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi371909
