Varmastikin monista uskonsisaresta ja veljestä tuntuu kovin ikävältä odottaa odottamistaan taivaalliseen iloon ja riemuun pääsyä! Olisiko jollekin lukijoista väkevässä rukouksessa ollessaan tullut sanoma mikä lohduttasi Pyhän yhteyden seurakuntalaisia? Aikaisemmin ylösottoja oli järjestetty säännöllisin väliajoin ja niitä tapahtui jopa useita kertoja kuukaudessa, mutta mahtaneeko temmattavien täysimäärä jo lähestyä, sillä nykyisin odotusajat on melko pitkiä! Voi tietysti olla niinkin ettei enää ole ketään joka selvittäisi tulossa olevat tempausajat yhteen ja samaan paikkaan, mistä kaikkein oikeimman uskonnon kaikkein oikeimmat uskovaiset, nuo lunastetuksi itsensä tietävät, voisivat käydä tarkistamassa lähtöaikataulun!
=Päivitys 21.8.2024: VUORENVARMA TEMPAUSPÄIVÄ ON VARMISTUNU!!!!!!!T
IHAN VARMUUDELLA on varmistunut TÄYSIN VARMAKSI 2025 TEMPAUSPÄIVÄ!!!!!! Se on
9. KESÄKUUTW 2025!½!!!!!!! KLO näljä aamulla, jolloin VIIMEINENKIN tyynen meren tsaari ON 9. päivän aamssa!!! Tämmä on JUMALAN SÄÄTÄMÄ TEMPAUSPÄIVÄ, SAMNOO PELASTUSSANOMA!!!!
https://www.ilmatar.net/~np/misc/maailmanloppu.php#update20240821
Näinkö kauan ylösottoon?
4
381
Vastaukset
- Anonyymi
Pedostakin tulee saada voitto, muuten ei asiaa taivaaseen.
1234567--- - Anonyymi
Ei hyvää päivää. Pelastussanoma se vaan jaksaa vuodesta toiseen "povailla" tempauspäiviä jatkuvasti epäonnistuen. Minä en kehtaisi yhden epäonnistuneen tempauspäivän ennustamisen jälkeen naamaani näytellä ihmisten ilmoilla enkä nettimaailmassa.
- Anonyymi
Pelästyssanoma joutuu varmasti povailemaan tempauspäiviä vielä niin paljon että numerot loppuu kesken...😄
- Anonyymi00005
HEIHEIHEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
Nyt on täydellisen varma ja ehdottoman luotettava tietolähde saatavilla tämänkin palstan profeettain käyttöön! Olen täydellisen vakuuttunut ettei se rehellisyydessään, vääristelemättömyydessään ja kaikinpuolisessa totuudessa häviä millään lailla tai missään muodossa tälle palstalle kirjoit tavien, kaikkein luotettavimman tuntuisille profeetoille! https://www.tiktok.com/tag/rapturetok Kyllä lähtee! Jäämme suuresti kihelmöivän jännityksen vallassa odottamaan joko ylösnosto tapahtuu tänään, vai ihanko täsdsä joutuu huomista päivää odottelemaan!
Mitäpä jos kuitenkin yhdessä, kukin lukuvuorollaan, kohottaisimmen VÄKEVÄN kiitoksen kohti taivaallisia olentoja SUUREEN ÄÄNEEN huutaen tällä tavoin: HALLELUJA! KIITOS HERRALLE! Lopuksi tasaamme hengityksen huokaamalla "Amen"
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4083025SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis682352Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj782009Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1171727- 1411590
- 711223
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li121022Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön2681003- 40874
