Demokraatit sotapresidentit

Ateistien suosimat demokraatit jatkavat sotimista. Trump vetää USA:n joukot pois sodista ja eroaa NATO:sta.

Ateistit ovat sotahulluja.
5141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yleensähän ne sotahullut "sotahaukat" ovat nimenomaan olleet republikaaneja: Bush, Rumsfeld, Cheney, jne.

Ateistien suosimat demokraatit?! Luuletko, että amerikkalaiset demokraatit ovat jotain ateisteja... :)
Bidenkin on Jumalaan uskova katolilainen.

Trump vetää (tai on vetävinään) USA:n joukot pois Ukrainasta, että hänen kaverinsa Putin voisi helpommin valloittaa Ukrainan.

Äänestä
  • Jos aku-ankka valittaisiin ja se ilmoittaisi lopettavansa Ukrainan tukemisen
    niin mitä siitä seuraisi?

    Siitä seuraisi J.F Kennedyt.

    Äänestä

  • On mahdoton tietää, kuvittelevatko he todella jotain niin älytöntä, että demokraatit olisivat ateisteja. Kuvittelevathan he jopa jotain niin älytöntä, että Trump olisi jollain tasolla uskovainen. :D

    Äänestä

Antti ja kamala suojelee demokratian voimin kaikelta pahalta. Yksi tuomiopäivän profeetoilta toinen tyranneilta.

Äänestä

ei ateistit suosi ketään , he vain eivät usko jumalaan , joten älä laita sanoja toisten suihin 😠

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ateistien suosimat demokraatit jatkavat sotimista. Trump vetää USA:n joukot pois sodista ja eroaa NATO:sta.

Ateistit ovat sotahulluja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu