Pitää ostaa K-kaupan halpista alkaa coopin laakeri tökkimään. Paskat housussa juomaan perähikiän puistoon tuurilla tulee rankkasade niin saa suihkun samalla kun kittaa ohrapirtelöä
peruutusturhamies
peruutusturhamies
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sais s-ryhmä siirtyä koffiin
Tuon hemmetin laakerin ilmaantuminen oli hemmetin huono juttu. Ennen sitä prismassa oli usein kampanjatarjouksena koff ja välillä karjalaa joka on koffia huonompaa mutta ihan kelvollista sekin coopiin verrattuna. Mutta ei enää kampanjoita eivät luonnollisestikaan halua paremman oluen syövän(juovan) coopin markkinoita.
Niimpä eipä ole coop mitään erikoista,olis koff tölkki sen 1euron hintanen.
Vapina jatkuu vielä tunnin ajan.😩
Ne saisi olla kylmässä siellä kaupassa normaali keskitöhkyrät.
Lämmintä joutuu kiskoon heti kun pääsee kaupasta ulos.
Vaikka hintaa sitten 5c lisää/purkki mutta kylmää.
ni.
Kaupassahan kuten tietänet on kylmässä kalliimpaa kaljaa. Ymmärrän kyllä puodin näkökulman halpamerkkien pitämistä lämpiminä mutta kamalalta nuo coopit ja pirkat maistuvat kylmentämättöminä. Parempaa olutta sentään saa nippanappi nieltyä lämpimänäkin.
Mutta Radler on kylmäkaapissa joten siihen voi turvata. Erinomainen janojuoma.
En tiedä hitto pitäskö siirtyä koffiin vaikka maksaa sen rapiat 22eur 18pack.Cooppia ei saa kohta meneen alas.