onko hyviä kannattaako ostaa??
Motorolan puhelimet
8
276
Vastaukset
- Anonyymi
lenovot
- Anonyymi
Benefon , Blackberry ja HTC eivät ainakaan ole houkuttelevia...varsinkin kun niitä ei ole enää...
- Anonyymi
Aika jämäkkää tekoa ovat, minä ostin Moto 13, muuten tykkäisin mutta keskusmuisti liian pieni, 2 megaa, puhelin on sen vuoksi hidas, 4 megaa jo riittäis minun käyttöön, en pelaile puhelimella. Akun kesto on hyvä, useita päiviä kestää lataamatta.
- Anonyymi
Tosin simpukkapuhelin on paras - 20 vuotta vanha siis, lisään edelliseeni
- Anonyymi
Mistä saisi Nokia 3220;n , se nuorison "diskopuhelin", jossa välkkyivät valot , kun oli tullut puhelu tai viesti..
- Anonyymi
ZTE on ihan jämäkkä vehje, blade 5g käytellyt
sen saa kuka vain satkulla ja elisa asiakkaat -20 eur siitäkin?
hyvin on ramiakin, ainoa pikkujuttu että kamera ei aukea kuin englannin kielellä
mutta tuki luvannut suomi päivityksen kun urputin.
saa siihen suomen keilisenä toki google kaupasta kamera sovelluksia muitakin mitä laitteen oma, itse kamera toimii hyvin.
tää vekotin on ehkä paras hinta laatusuhde, tehot , 5g , muisti..
sitten sovellusten asetukset myös voi säätää paremmin ettei akku kulu,
3 eri asetusta, ne kaikki off niin jopa akku kestää- Anonyymi
niin tämä piti mainita että extended ram on Valmiiksi 4+4 asennossa eli maksimi ram
kun kaikissa muissa tähän asti mitä nähnyt, oletuksena on MINIMI RAM, missä ei järkeä?
tässä siis nupit kaakossa ja ON heti oletuksena.
Vastaavaa ei missää muissa. Säästää aikaa siis kun ram-muutos vaatii uudelleen käynnistyksen, mitä ei tarvi tehdä.
- Anonyymi
motorola on ok kyllä mutta .. erothan näissä perusvehkeissä marginaalisia, pitemmän päälle huomaa, päivityslupaukset hyvä tarkistaa mut mitä niilläkä tekee kun vuoden päästä mikä vain laite jo "dinosaurus"??
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681418
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä401015Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14640
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632- 37627
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573