Sain terveen paperit

Kävin läpi terveystarkastuksen, jossa hoitaja testasi ja lääkäri tutki minut läpikotaisin. Minulta ei edes kysytty sitä uskonko Jumalaan ja Jeesukseen. Sain terveen paperit.

Onko systeemissä vikaa? 😁
6188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ole vikaa.

Äänestä

Terveen paperit saa kun pääsee mielisairaalasta.

Äänestä

Kävit valelääkärillä!

Äänestä

kävitkö ajokorttia varten , eli osasit piirtää kellotaulun 🤣

Äänestä

Ei ole terveitä.
On vain vajavaisesti tutkittuja.

Äänestä

Hulluus ei paljastu eläinkokeilla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kävin läpi terveystarkastuksen, jossa hoitaja testasi ja lääkäri tutki minut läpikotaisin. Minulta ei edes kysytty sitä uskonko Jumalaan ja Jeesukseen. Sain terveen paperit.

Onko systeemissä vikaa? 😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu