Venäjä odottaa Nato armeijaa

ja sitten tulee tuhoa ja kuolemaa. EU RIP
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä

Saahan sitä odottaa! Parasta olisi, jos odottaisi toimettomana täysvalmiudessa, ei olisi pahanteossa!

Äänestä

Henkistä tuhoa kansalle tuo on tehnyt jo mafiansa toimesta - ei noiden tarvinnut joukkotuhoaseilla tulla sisään.
Ja niin laajaa toimintaa tuo on, että ovat nykyään ottaneet mm. arabit siihen - nuo"pakolaiset", jotka aiheuttaa pakolaisuutta kansassa.
Suomenmaa on vallattu hallinnon ja infrastruktuurin kautta. Ovat asettaneet antautumattomat 'Mustalle-listalle', jotteivat hoitoa saa ja, jotka on lupa tappaa.

Äänestä

Hauskoja avauksia, lapsen suuresta mielikuvituksesta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja sitten tulee tuhoa ja kuolemaa. EU RIP

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu