Kapinallisen Natsiman hehkutusta sivutolkulla!

Anonyymi-ap

14

157

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mainitaan Natsiman laitetut kynnet ja että Sanna Marinin tähtipölyä on tarttunut häneen. Ilta-Sanomien mairea imarteleminen ei jää huomaamatta.

    • Anonyymi

      Kaikkihan me haluamme kaataa hallituksen. Eikö se nyt ole jo selvää?

      • Anonyymi

        Ei!


    • Anonyymi

      V.......ttaa tuo tuo akka jolle Suomi on tarjonnut paljon enemmän kuin ansaitsisi, kehtaa vouhottaa milloin mistäkin. Ilman suvakkeja se siivoaisi metron vaunuja. Mihin se kykyjensä puolesta sopisi paljon paremmin.

    • Anonyymi

      Ei ole Nasiman kyvyt riittäneet akateemisiin opintoihin.

    • Anonyymi

      Lehdistö tekee uutta Marinia. Nämä suomenkansalaisuuden saaneet, joilla juuret ovat täysin eri kulttuurista, luulevat tietävänsä jo kaiken suomalaisuudesta, vaikka ovat täällä olleet hyvin vähän aikaa, kun ajatellaan maapallon ajanjaksoa. Se vaatii useamman sukupolven eikä 32-vuotta!
      Ihmetellä täytyy missä on kiitollisuus, kun ovat päässeet turvalliseen ympäristöön ja heille maksetaan samat edut kuin kantaväestölle. Miksi jokainen tänne tullut ei osaa kuin haukkua suomalaisia? Laittakaa ihmeessä somen kautta tietoa ettei tänne kannata tulla, kun olemme kuin pirun jälkeläisiä.
      Katsotaan miten Suomen käy, kun vihervasemmisto jatkaa näiden mamujen hyysäämistä ja eduskunta täyttyy muun maalaisista? Ajetaanko lopuksi kantaväestö pakolaisiksi! Toivottavasti järki löytyy ennemmin ja aletaan itse arvostamaan maatamme.

    • Anonyymi

      Natsi Rasisti l. Nazima Razmyar takaisin sinne mistä tuli.Tulee huutamaan ja rähjäämään kantasuomalaisile, me ei tarvita häntä.

    • Anonyymi

      Hän on verovarojen tuhlaaja ,ei tarvita täällä.

    • Anonyymi

      Talebanit pistäisvät hänet kotimaassaan oikeaan paikkaan,siellä on tarvetta muutokselle! Tyypillinen demari ja maailmanparantaja.

    • Anonyymi

      Eivätpä tietenkään julkaiseet Ilta-Sanomien kommenttiosiossa minun kirjoitustani! Miksihän? En kirjoittanut mitään erityisen pahaa vaan samalla tyylillä kuin useat sellaisetkin joiden kirjoitukset on julkaistu. 🤔

      • Anonyymi

        Demareiden muslimiveljeskunnan edustajista ei saa sanoa mitään negatiivista!


    • Anonyymi

      Menköön Afganistaniin tekemään hallinnon kaatamista ja vallankumousta.

    • Anonyymi

      Minä kannatan vilpittömästi Natsiman valintaa demareiden muslimiveljeskunta puolueen puheenjohtajaksi!
      Natsima jos kuka on puolueen ideologian mukainen puheenjohtaja!
      Varmasti kaikki islamilla aivopestyt intersektionaaliset feministisuvakit, ovat samaa mieltä asiasta!
      Vielä kun saataisiin Veronika Hamassalosta vasureiden muslimveljeskunnan puheenjohtaja, niin tämähän alkaisi olla lähes täydellinen yhdistelmä!
      Sofia Virta on jo hyvä valinta vihreiden muslimiveljeskuntaan!
      Näillä mennään!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      165
      2959
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      291
      2643
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      71
      1752
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      44
      1639
    5. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      38
      1530
    6. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1286
    7. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      103
      1203
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      14
      1164
    9. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      358
      1089
    10. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1063
    Aihe