Kapinallisen Natsiman hehkutusta sivutolkulla!

Anonyymi-ap

14

145

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mainitaan Natsiman laitetut kynnet ja että Sanna Marinin tähtipölyä on tarttunut häneen. Ilta-Sanomien mairea imarteleminen ei jää huomaamatta.

    • Anonyymi

      Kaikkihan me haluamme kaataa hallituksen. Eikö se nyt ole jo selvää?

      • Anonyymi

        Ei!


    • Anonyymi

      V.......ttaa tuo tuo akka jolle Suomi on tarjonnut paljon enemmän kuin ansaitsisi, kehtaa vouhottaa milloin mistäkin. Ilman suvakkeja se siivoaisi metron vaunuja. Mihin se kykyjensä puolesta sopisi paljon paremmin.

    • Anonyymi

      Ei ole Nasiman kyvyt riittäneet akateemisiin opintoihin.

    • Anonyymi

      Lehdistö tekee uutta Marinia. Nämä suomenkansalaisuuden saaneet, joilla juuret ovat täysin eri kulttuurista, luulevat tietävänsä jo kaiken suomalaisuudesta, vaikka ovat täällä olleet hyvin vähän aikaa, kun ajatellaan maapallon ajanjaksoa. Se vaatii useamman sukupolven eikä 32-vuotta!
      Ihmetellä täytyy missä on kiitollisuus, kun ovat päässeet turvalliseen ympäristöön ja heille maksetaan samat edut kuin kantaväestölle. Miksi jokainen tänne tullut ei osaa kuin haukkua suomalaisia? Laittakaa ihmeessä somen kautta tietoa ettei tänne kannata tulla, kun olemme kuin pirun jälkeläisiä.
      Katsotaan miten Suomen käy, kun vihervasemmisto jatkaa näiden mamujen hyysäämistä ja eduskunta täyttyy muun maalaisista? Ajetaanko lopuksi kantaväestö pakolaisiksi! Toivottavasti järki löytyy ennemmin ja aletaan itse arvostamaan maatamme.

    • Anonyymi

      Natsi Rasisti l. Nazima Razmyar takaisin sinne mistä tuli.Tulee huutamaan ja rähjäämään kantasuomalaisile, me ei tarvita häntä.

    • Anonyymi

      Hän on verovarojen tuhlaaja ,ei tarvita täällä.

    • Anonyymi

      Talebanit pistäisvät hänet kotimaassaan oikeaan paikkaan,siellä on tarvetta muutokselle! Tyypillinen demari ja maailmanparantaja.

    • Anonyymi

      Eivätpä tietenkään julkaiseet Ilta-Sanomien kommenttiosiossa minun kirjoitustani! Miksihän? En kirjoittanut mitään erityisen pahaa vaan samalla tyylillä kuin useat sellaisetkin joiden kirjoitukset on julkaistu. 🤔

      • Anonyymi

        Demareiden muslimiveljeskunnan edustajista ei saa sanoa mitään negatiivista!


    • Anonyymi

      Menköön Afganistaniin tekemään hallinnon kaatamista ja vallankumousta.

    • Anonyymi

      Minä kannatan vilpittömästi Natsiman valintaa demareiden muslimiveljeskunta puolueen puheenjohtajaksi!
      Natsima jos kuka on puolueen ideologian mukainen puheenjohtaja!
      Varmasti kaikki islamilla aivopestyt intersektionaaliset feministisuvakit, ovat samaa mieltä asiasta!
      Vielä kun saataisiin Veronika Hamassalosta vasureiden muslimveljeskunnan puheenjohtaja, niin tämähän alkaisi olla lähes täydellinen yhdistelmä!
      Sofia Virta on jo hyvä valinta vihreiden muslimiveljeskuntaan!
      Näillä mennään!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      88
      3515
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      5
      1759
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1512
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      29
      1331
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      53
      926
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      872
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      35
      862
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      820
    9. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      777
    10. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      774
    Aihe