Vilma Murto

Lihonut. Ei enää jaksa.
9169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ruvennut kaatamaan 🍻

Äänestä

Kävi sun luona puntarissa?

Äänestä
  • Näkeehän tuon että on mötkistynyt.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Näkeehän tuon että on mötkistynyt.

    Jos liikaa lihoo, ei pian riitä ympärillä ihoo..

    -Vanha viitakon sananlasku

    Äänestä

Suomalaiset naisurheilijat ovat etenkin juoksulajeissa aivan liian pehmeän näköisiä. Rääkätyn näköiset juoksevat ohi.

Äänestä

Voisi siirtyä moukarinheitto Siljan ja Kristan kaveriksi.

Äänestä

Yritin tutkia lapseni kouluasioita netistä. Ei onnistunut. Ilmeisesti on tapahtunut Wilma-murto.

Äänestä

Silja ja Krista ovat tuhteja tyttöjä lekan viskoomiseen, vaan melko sopusuhtanen oli väliin kiilannut ruottalainen.

Äänestä
  • Missä rappari-Tyyne..tuo nainen vankkaharteinen.....

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lihonut. Ei enää jaksa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu