Siinä Sub on oikeassa että palestiina valtion

Anonyymi-ap

tunnustaminen olisi hyväksyntä terrorismille .

7

173

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Israel on terrorisoinut Lähi-itää 80 vuotta ja rakennellut laittomia siirtokuntia toisten maille USAn siunauksella.

      • Anonyymi

        Palestiina on terroristivaltio,siinä Presidentti on varsin oikeassa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Palestiina on terroristivaltio,siinä Presidentti on varsin oikeassa.

        Jos molemmat hävittäisi Lähi-Idästä, niin miten kävisi? Kun länsimaat eivät enää tarvitse öljyä, niin Isrealilta häviää tukijat. Valtiolta jonka puolustusmenot ovat korkeammat kuin tulot.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jos molemmat hävittäisi Lähi-Idästä, niin miten kävisi? Kun länsimaat eivät enää tarvitse öljyä, niin Isrealilta häviää tukijat. Valtiolta jonka puolustusmenot ovat korkeammat kuin tulot.

        Kun öljyn käyttö loppuu, sikarikkailta saudeilta loppuu ne palatsi- ja palvelijaleikit. Eikä Dubaihin suunniteltu "maailman keskuslentokenttä" ole käytännöllinen eikä sentään niin ihmeellinen mesta turisteille, kun asennevammat ei ole muslimimaissa muutenkaan ole muuttuneet. Nykyajan turistit on nähneet kyllä maailman ihmeet tähän mennessä.


    • Anonyymi

      Sub on ihan perseestä, huono tv-kanava on Sub.

    • Anonyymi

      Niinkö Stubbi on sanonutEnpä sitä paljon kuuntele.Sen tiedän,että Suomessa on poliitikoille ja muille syöteille ihan sama,että palestiinalaisten lapsia tapetaan nälkään tai vauvoilta irtoaa päät kun Israel hyökkää.Suomalaiset ovat niin ylimielisiä pullahiiriä pää Israelin perseessä.Totuus on liian rankka.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe