https://youtu.be/oAlZlaeiup4?si=kNfyYtKmxaBfejdF
Ärsyttää että osaa soittaa
Ja ei juo alkoholia
Elää omaa elämäänsä rauhassa
Asia tuli selväksi
Pidä vaalisi.Kaupungin hallitus ja valtuusto
Kaupungin talo, Warkaus rock sali päivät
Soikoo
Mielenterveyden viikon hyvän mielen marssin juhla, teatteri, museot
Soisalo opisto, Prismasi 11.9 S-tili sanotaan irti ja ostokset sittarista.
Ja turha yrittää
Ei kiinnosta enää
Valitat levität valetta syyttelet ilman todisteita syrjit.
Tää loppui tähän koko kaupungissa
Olin vaikka mikä ja kaupungin hylkiö
Niin olin ennekin
Että mitä uutta 🤣
Näkemiin Varkaus lopullisesti saa elää omaa elämäänsä rauhassa
Käy kirjastossa ja apteekissa ja kaupassa
Kuuntelee musiikkia ei
Puhu mitään mistään asiasta kenenkään kanssa
Että olkaa hyvä
Tääkö kaupungin päättäjät ja tukijat
Anonyymi-ap
3
103
Vastaukset
- Anonyymi
Ja vittu sinua väistele
Kävelen kylmästi ohi en tunne en huomaa - Anonyymi
Kenellekkään sun kitaran soitto ei ole ongelma, vaan ongelma on se että sinä olet vallannut tämän sivun sun turhalla jauhamisella. Sinä haukut samoja ihmisiä ja tapahtumia päivästä toiseen.
Kukaan ei välitä juotko sinä vai et, tai käytkö baareissa vai et, sinä ite huonolla käytökselläsi aiheutat ongelmia itsellesi.
Tämä sivu ei ole sinun päiväkirja, etsi musiikki tyyppien sivu ja kirjottele sinne sun kitaroinnista - Anonyymi
Taas sama levy pyörii, et sinä täältä mihinkään lähde
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222237Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739440Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297430Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3256622Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796291SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805904Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot334930HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.984573Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974329"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153780