Tuo ruma ja pelkkä oligarkkien rahapesurakennus on hävitettävä jo ja viisumit pois kaikilta venäläisiltä suomeen, tässä näkyy se venäläinen laiskuus.
Hartwall Areena puretaan...
6
215
Vastaukset
- Anonyymi
Sama aate vaikuttaa täälläkin laiskuuden. Se aate lupaa ihmiselle automaattisesti kaikki etuisuudet, eikä sellainen ihminen viitsi ponnistella minkään eteen.
- Anonyymi
Venäjällä on vieläkin näkyvissä kommunismin vaikutus. Itseasiassa se on kommunismi koska putte sanoo että neukkulan hajoitus oli valtava virhe.
- Anonyymi
Mene purkamaan...
- Anonyymi
Helppo homma, 20 droonia pommien kera ja taatusti on maan tasalla ilman mitään ,on halpaa ja nopeaa.
- Anonyymi
No siinä lähellåhän on jo räjähtämåttömiä nalleja ni kipataan ne areenan monttuun ja tulta perään.
- Anonyymi
Suomiporvari kyhää vielä lisää noita. Sitten kummastellaan kun jäädään jälkeen muista Pohjoismaista, kun ne pelaa ison kentän peliä. Suomiporvarit pelaa pienellä kentällä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle142069Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631425Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061399Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681245Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51192Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311017En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521016- 47991
Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell56984Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti335973