Kaikki hupioleskelijat ulos maasta ja heti, äärioikeiston kannatus saatava nousemaan rajusti, muuten suomen syntyvyys ei nouse ja suomi tuhoutuu.
Suomen on otettava Saksan linja pakolaisiin.
Anonyymi-ap
7
169
Vastaukset
- Anonyymi
Puhut asiaa.
- Anonyymi
nämä puolueet jotka kannattaa maahaantuloa on suljettava pois päätäntävallasta.
- Anonyymi
Samoin ne yritykset jotka haluaa maahanmuuttoa pitää laittaa maksamaan siitä tulevat kustannukset.
- Anonyymi
Jos naapuriin tulee vieraita ei minun kuulu maksaa heidän ylläpitoa.
- Anonyymi
Juu Saksan linja 30 luvulta.
- Anonyymi
palautus lähtömaahaan on eri juttu.
- Anonyymi
SS-miesten siittolat myös otettava käyttöön. Turusta löytyy natseja panemaan eloveenoja raskaaksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392793Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2702433Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466- 1211162
- 1051120
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041033Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13992Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58886Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.62864