Kaikki hupioleskelijat ulos maasta ja heti, äärioikeiston kannatus saatava nousemaan rajusti, muuten suomen syntyvyys ei nouse ja suomi tuhoutuu.
Suomen on otettava Saksan linja pakolaisiin.
Anonyymi-ap
7
162
Vastaukset
- Anonyymi
Puhut asiaa.
- Anonyymi
nämä puolueet jotka kannattaa maahaantuloa on suljettava pois päätäntävallasta.
- Anonyymi
Samoin ne yritykset jotka haluaa maahanmuuttoa pitää laittaa maksamaan siitä tulevat kustannukset.
- Anonyymi
Jos naapuriin tulee vieraita ei minun kuulu maksaa heidän ylläpitoa.
- Anonyymi
Juu Saksan linja 30 luvulta.
- Anonyymi
palautus lähtömaahaan on eri juttu.
- Anonyymi
SS-miesten siittolat myös otettava käyttöön. Turusta löytyy natseja panemaan eloveenoja raskaaksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait523295Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso31054Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3910- 19844
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68800Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60724Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä44694Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es27682Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4617- 42610