Lähihoitajamiehenä nappasin rikkaan perheen ainoan lääkäritytön!

Anonyymi-ap

Kaksospojat tuli ensin ja nyt on tyttö äitinsä masussa. Sanoivat heti ettei mun tarvitse osallistua lasten kustannuksiin tai hoitoon. Olen se machomies joka on liput kourassa lentokentällä kun lennetään Australia tai Alicante. Jää itselle mukavasti aikaa olla Pietarsaaren kotitalossa isän kanssa. Katselen karate-elokuvia ja OnlyFans suominaaraita ja hörpin Coca Colaa. Välillä kaljaakin.

4

142

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🤭😂 Kannattaako tuollaisella kehuskella??Olet siis Siitosorina??

    • Anonyymi

      Auts! Ehkä sama mies johon törmäsin FB pari vuotta sitten. Hänellä oli feikki sukunimi ja tunnustikin sen kun kyselin. Oli yhteisiä tuttuja Krista Kosonen, Jussi Parviainen, jne.
      Hän kertoi olevansa 185 cm armeijan upseeri tarkka-ampujista ja Start-Up miljonääri. Raha ei ole koskaan merkannut mulle mitään mutta pidin raameista ja hänen jutuista jotka vilisivät kirjoitusvirheitä. Ehkä suomenruotsalainen ajattelin.
      Asemalla oli järkytys! 165 cm jäpikkä, ehkä siskomsa liian isossa verryttelytakissa ja kaulasta roikkui joku 70/80-luvun putkilo jossa oli varmaan reissun käyttörahat!
      Sanoin että juodaan kaljat lähellä toivoen ettei tutut näe. Että sellanen Juhani Tom Cruice..

    • Anonyymi

      Olen yli 40-vuotias Venäläinen YH-äiti. Mulla oli Juhani-kihlattu yli 10 vuotta. Hän osti mulle auton ja maksoi yhtiövastikkeen. Tiesin toki että hänellä oli muita naisia Thaimaassa ja Suomessa..

      • Anonyymi

        Joku varmaankin Suomalainen kirjoittaa, esittää Venäläistä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      91
      8535
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      97
      8313
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      173
      6190
    4. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      14
      6123
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5248
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4295
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      4120
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4063
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      37
      3849
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      67
      3738
    Aihe