Sastamalan huonoin asiakaspalvelija.

Anonyymi-ap

Missäs sellainen on mielestäsi.

16

2887

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onkohan Shellin huoltamo vielä olemassa? Siellä oli pitkään aika epäystävällinen töksäyttelijä kassalla. En ole poikennut aikoihin.

      • Anonyymi

        Samasta syystä lopetin asioinnin Essolla (Shell) 27.10.2006. En ollu kuulemma asiakkaansa, vaikka asioinut ko. puulaakissa jo ammoin torin kulmalla sen ollessa. Kuulemma vain vessapalvelun tarvitsija, vaikka ostin paljon palveluja, bensan ostoa lukuun ottamatta. Esson bensa oli kylän kalleinta tuolloin. Olen toki kohta 18 vuoden käymättömyydestä huolimatta ko. jakeluaseman entinen asiakas, se on väistämätön tosiasia. Nykyinen en siis ole, mutta tuleva ehkä, kun palvelun taso paranee, ajan ja henkilö vaihdoksien myötä tulevaisuuden saatossa. Itse Shelliä tai Essoa vastaan ei ole mitään antipatiaa!


    • Anonyymi

      Hopulla Pyymäki se harmaavarpunen.

    • Anonyymi

      Varilan kioski, nuorempi nainen on oikein vihainen kun asiakas astuu sisään.

      • Anonyymi

        Vihaiset nuoret naiset on kaikkein parhaita sängyssä. Kannattais koettaa lämmitellä pikku hiljaa suhteita siihen oikeen vihaiseen, siellä voi olla namia saatavilla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vihaiset nuoret naiset on kaikkein parhaita sängyssä. Kannattais koettaa lämmitellä pikku hiljaa suhteita siihen oikeen vihaiseen, siellä voi olla namia saatavilla.

        On tainnut antaa sitä namia paljon.


    • Anonyymi

      Toisista näkee koska on laitettu kakkoseen.

    • Anonyymi

      Musti ja Mirri myymäläpäällikkö on kyllä asiakkaiden karkoittaja, on niin ilkeä että ei tarvi sinne poiketa.

      • Anonyymi

        Hyvä tietää ettei mene häiritsemään häntä.


      • Anonyymi

        Samalla alalla toimivat yrittäjät levittää aina kaikenlaista negatiivista huhua omista kilpailijoistansa. Kannattaa itse kunkin käydä paikan päällä katsomassa, että kuinka hyvää taikka huonosti sujuvaa se kaupankäynti oikeasti on missäkin liikkessä.


    • Anonyymi

      Kävin Turren kanssa mustissa ja mirrissä ja oli hyvä palvelu ja koirakin tykkäsi, Kiitos!

      • Anonyymi

        Ei voi mitään jos omaa ilkeän käytöksen, nuori ja epävarma hapuilija.


    • Anonyymi

      Tämä mirrin myymäläpäällikkö toivoo käytöksellään että ei ketään kävisi.

    • Anonyymi

      Hotel Tunnelissa se yks tarjoilija on kyllä todella töykee ja ihan väärässä työssä asiakaspalvelijana.

    • Anonyymi00020

      Vanha romukauppias. Vaaka näytti mitä sattuu

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      281
      2946
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      58
      2338
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      2007
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      115
      1747
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      126
      1709
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1327
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      59
      1263
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1203
    Aihe