vitsi kerran kävi...

... silleen että multa pääs piaru. Vähänkö nolotti!!!!
31091
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

millaisessa tilanteessa piearu pääsi? minkälainen piearu oli? oliko muita lähellä?

Äänestä
  • No olipa hauska juttu! *pieraisee äänekkäästi* oho *nolo*

    Äänestä

Oikeesti hei. Ei tälläsiä voi lukee. Näistä ei oo mitään iloa.

KOrkeintaan se, että nauraa sen kirjoittajan idioottimaisuudelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaakko Parantainen Terveysv... kirjoitti:

... silleen että multa pääs piaru. Vähänkö nolotti!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu