Kamala Harris on ilmestyskirjan peto

Hänen nousunsa pitää estää.
5139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ai, kui?

Äänestä

Voisi olla muuten, mutta älykkyys on sen verran alhainen, että uskoisin ko. pedolla jopa olevan korkeamman älykkyyden.

Äänestä
  • -
    -
    - Se Peto On - SDP:n Marin - VERO-HUIJARI ja VERON-KIERTÄJÄ !
    -
    - Siinä se SDP:n PETOS-Marin On !
    -
    -

    Äänestä

Raamattu varoittaa fariseuksista ja kirjanoppineista joten älä hyvä ihminen lue Trumpin tekstejä.

Äänestä

Hän on Saatanan omin käsin poimima ehdokas

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hänen nousunsa pitää estää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu