Purralla on valtavat silmäpussit!

Järkyttävän isot! Kauheaa! 😳
15163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Psykopaateilla ruukaa olla, kun ne valvovat yökaudet harjoittaessaan noituutta.

Äänestä
  • Jauhopussi nainen on Purra?

    Äänestä

Voitin ruma nainen

Äänestä

Isommat kuin tissit

Äänestä
  • Toi on hyvä.

    Äänestä

Huumetesteihin

Äänestä

Ja valtavat hh ??

Äänestä

Jos olisi Mies olisi lyhyt ja pussit silmien alla.

Äänestä

Ja munapussit?

Äänestä

Isommat pussit kuin orpopojalla?

Äänestä

Purralla Orpon pussit silmien alla?

Äänestä
  • Jep.

    Äänestä

Juonut liikaa kaljaa kotonaan. Hänhän harrastaa kalsarikännejä.

Äänestä
  • Näköjään.

    Äänestä

Ei voita Lin silmäpusseja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Järkyttävän isot! Kauheaa! 😳

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu