Escortin työ ja äitiys

Olen yli 30 vuotias tavallinen, ihan edustavan näköinen ja terve nainen. Minulla ei ole mielenterveys- tai päihdeongelmia, ja pystyn ottamaan vastuuta elämästäni.

Olen myös peruskouluikäisen lapsen äiti, ja sivutoiminen escort. Aloitin satunnaisen seksityön jäädessäni yksinhuoltajaksi seitsemän vuotta sitten, ja rahojen ollessa tiukalla. Minulla on lisäksi normaali tavallinen päivätyö, jossa palkka ei ole kovin suuri.

Seksityöhön ajauduin lähes sattumalta, kun eräs netistä löytämäni treffikumppani ehdotti, että hän voisi maksaa minulle rahaa säännöllisistä seksitapaamisista. Mies oli ihan mukava, joten päätin että kokeillaan sitten.

Olen sittemmin tapaillut muutamia miehiä satunnaisesti, maksua vastaan. Käyn hotelleissa ja miesten kotona. Mihinkään epämukaviin autopanoihin en lähde, enkä myöskään mihinkään kinkyihin hommiin.

Poikani ei tiedä näistä toimistani, ja pyrin pitämään kaiken salassa. Poikani on jo sen ikäinen, että tietää seksiasioista jotain. Kuolisin häpeään, jos hän saisi tietää että äiti on h....a.

Muuten en häpeä toimiani, vaikka pidänkin sen salassa tuttaviltani. En koe escortin työtä paljon sen moraalittomammaksi, kuin vaikkapa parturi-kampaajan työtäkään.
On vain tiedettävä omat rajansa ja pidettävä niistä kiinni, ja elämä omissa käsissä.

5

1171

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ikä, BMI tai paino sekä pituus, ihonväri, kengännumero, olitko nainen syhtyessäsi?

      • Anonyymi

        Tuollaiselle idiootille ei kannata vastata.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuollaiselle idiootille ei kannata vastata.

        Nimenomaan.


    • Anonyymi

      Onko b-rappu käytössä?

    • Anonyymi00006

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      108
      1339
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      131
      992
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      874
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      713
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      682
    6. 32
      665
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      17
      597
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      19
      596
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      543
    10. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      11
      508
    Aihe