Helsinki is wery

Ewerywhere i go i sav lazy sods,ill try find some place to keep fun but Helsinki is bad place normal men.
im have to say...im something ill have a car and lot of women in sweden.ill going back to S.Fuck ua!
41145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

juu indian, mii inzinjöör.

Äänestä
  • Ihan loistava sarja tuo Tabu.

    "Myö lähetään Veijoo kattoo. Pengerkadulle. Aja poika! No mikset sie aja? Siehän se julli oot."

    Äänestä

  • can do what im wanna do

    Äänestä

Mu mielust kalvase hätälä mielust tyrkki tykeli haivareesi. Sit ku multa arvasee ni sille maakurvesi poskeru hyytelöarvaasilin. Ei sille mielust ol järkipeli sorveloo josse ei härvelyytele edes laaternallaka. Hyvä aarinko paisteluotos survaaleja kaik pireäkiiset jurmuttajat etervesi Juuro

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


shitty of gays kirjoitti:

Ewerywhere i go i sav lazy sods,ill try find some place to keep fun but Helsinki is bad place normal men.
im have to say...im something ill have a car and lot of women in sweden.ill going back to S.Fuck ua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu