Tasaarvon vuoksi miehille omat missikisat

Ei haittaa vaikka olisi naisten sukupuoli elimet . Kuka niitä nykyään edes saa tutkia .
8108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eikös Henri Saari ollut Miss Herra?

Äänestä

Ei kiitos.

Äänestä

Kisojen nimeksi tulisi vastaavasti Mr Finland.

Äänestä
  • Suomessa on järjestetty Mr.Finland kisoja jo vuodesta 1987 alkaen.

    1Äänestä

Kun vain N.s miehen luonne ja ihmisen hyvyys ja mikä vain WC kelpaa ?

Äänestä

Homot voisivat olla kiinnostuneita mutta tuskin miehet.

Äänestä
  • Homomiehet ovat usein komeita ja tiukkavartaloisia.

    Äänestä

Miehethän pärjää nykyään hienosti naisten sarjoissa.. Miehet rules! :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei haittaa vaikka olisi naisten sukupuoli elimet . Kuka niitä nykyään edes saa tutkia .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu