Osaatteko arvata mikä olisi syynä?
Fatim Diarra ja vääntyneen pyöränrungon salaisuus..
Anonyymi-ap
42486
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Onko kiinalaiset rungot tehty kestämään 150 kilon paino
Ai,onko Fatima niin kevyt?
Fatima on markkinatalouden uhri. Ensin syötiin puolihehtaaria ruokaa (ei varmasti viherystävällistä vegeruokaa!) ja sitten markkinatalous ulkoisti tuotannon halvimpaan maankolkkaan diktatuurin potkimien työntekijöiden haltuun.
Tai ehkäpä kiinalaiset käyttivät PAUNAA yksikkönä!? --> 150 lbs= n. 68 kiloa.
sitä on jo nii paljon maahamuuttoa että fättejä äänestää "aina" riittävä määrä ja sokeat lampaat siihen päälle
voi hyvä ...huh..
Äärioikeiston vika
Ylikuorman, runko taipuilee ja lopulta repeilee ...
En uskalla ajatella ees...Hyi.
Pyörä lainattu burgerimiehelle ?
Koruöruptiopyörä lainattu edelleen? Vaikuttaa vakuutuspetokselta.
Painovoima 🤔
Ilmastonmuutoksen myötä painovoima on alkanut heitellä paikallisesti. 50 kiloinen henkilö saattaa yllättäen painaa hetken aikaa jopa 150 kiloa, kun taas metrin päässä oleva kaveri ei huomaa mitään muutosta.
Yksi asia jäi minua tässä vielä vaivaamaan : miksi se oli vain taipunut eikä murtunut?
T: Frank Columbo, LAPD
Terve, Sheriffi McLoud vastaa tuohon helposti...painovoima kun vetää alaspäin suurta lihamäärää niin alumiiniseos taipuu nykyään, ei niinkään murru koska CE merkintä ilmeisesti pyörissäkin on. Mutta oliko tässä pyörässä satula vai pelkkä putki?
Koska maa kiertää aurinkoa, eikä toisinpäin. Vierivä kivi ei sammaloidu.
Nykyään lähes kaikki valmistetaan räkäraudasta eli velliteräksestä. Se ei murru mutta kohtalaisen pienikin voima saa sen muuttamaan muotoaan.
Ilmaston lämpeneminen
Oliko toi se joka sai ilmaisen polkupyörän,,,mainosmielessä ?
On, maksoi? sen kun jäi lahjus pyörästä kiinni.
Tyypillinen ammattirikollinen.
Eli vihreä poliitikko.
Haluaisin nuuhkia tuon fillarin satulaa?
Miksi ääriajattelijat ovat noinkin hyvin syöneen näköisiä? Kumpi on syy ja kumpi seuraus : ääriajattelu vai syöpöttely?
Bätmän, Dotcom ja nyt sitten Fätmän.
Saataisiin leveämpiä väyliä kun fillarit valmistettaisiin valmiina vähän käyriksi. Vahingotkin harvenisi näpsäkästi.
Vihreiden varapuheenjohtaja Fatim Diarra pyysi Helkamalta ilmaista sähköpyörää ja sai sen!
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006608342.html
onko tämä joku valas vai mikä :o
Uskomattoman yksinkertainen naikkonen. Ei...ei...tällaisia pitäisi päästää päättäviin elimiin. !!
Muuttuiko pyörä ongelmajätteeksi?
Fatimalle ilmainen sähköpyörä ja Valtterille kans.
Antoiko runko periksi massa alla.
Kumpi saastuttaa enemmän Fatman pyörä ja Diesel auto?
Vaikuttaako Fatim Diarran liikkeet vuorovesi-ilmiön voimakkuuteen?
Se ainakin tiedetään että kuu kääntää aina saman puolen kohti Suomea.
Löytyi Helkaman heikko kohta
Taas syrjitään naisia.Naistenpyörien rungot tehdään heikkommiksi kuin miesten pyörien.sukupuoleen kohdistuvaa syrjintää
Ei kai niitä tehdä tonnikeijuja varten.
Ei tuollaiselle läskille ole polkupyöriä olemassa.
Ei taida olla raskaan liikenteen polkupyöriä olemassa.
En ole ainakaan kuulut.
Pitäis olla joku tällainen:
https://www.google.com/search?q=norsu+polkupyörällä&client=safari&sca_esv=392b79e5fd33f0c2&sca_upv=1&hl=fi-fi&udm=2&biw=390&bih=663&sxsrf=ADLYWIJLL6Hbcw1oWQQMfBwqnwabhgITxg:1726754504434&ei=yC7sZpuYGv-E1fIP7I_L4AU&oq=norsu+polkupyörällä&gs_lp=EhNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwIhZub3JzdSBwb2xrdXB5w7Zyw6RsbMOkMggQABiABBiiBEikbVDEF1jQZ3ACeACQAQGYAcMBoAHYDKoBBDIwLjG4AQPIAQD4AQGYAhagArEMqAIFwgIEECMYJ8ICBxAjGCcY6gLCAgQQABgDwgIKEAAYgAQYQxiKBcICBRAAGIAEwgIEEAAYHsICBhAAGAgYHsICBxAAGIAEGBiYAwaIBgGSBwQyMS4xoAfLLA&sclient=mobile-gws-wiz-serp#vhid=LM-Vm7TEDRgBiM&vssid=mosaic&ip=1
Indonesiassa on raskaan liikenteen mopoja.
https://www.youtube.com/watch?v=qOElcKkaoHA
Ulkonäköä ei saa arvostella mutta ideologia on peestä jonka takia kuvottava
Kokonaisuus minua kuvottaa.
Fasistit ja rasistit tehneet ilkeyttään fillarin rungon mellosta läkkipellistä?
Satulaputki satulasta läpi. Oi oi.