Kaverilla kävin kylässä rupesi neuvomaan jo minua se on katkon paikka

Anonyymi-ap

Sanotaan vaikka nimeksi jussi .Kaveri sanoi eiköhän se olisi parempi jussi että rupeaisit syömään taas niitä rauhoittavia pillereitä ,ei sinun juttujasi jaksa kuunnella jos minulla olisi tuollaisia pillereitä minä ainakin söisin .OK syötetään hänelle sitten seuraavalla kerralla pannaan jauheeksi ja sekoitetaan viinan sekaan ,jos muistan vielä 1kk tai 6 kk kuluttua vielä jos olen vielä vihainen🤔😡😇.

0

303

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

        Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
        Maailman menoa
        272
        1694
      2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

        Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
        Maailman menoa
        47
        1559
      3. Milloin bikineistä

        Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
        Maailman menoa
        151
        1261
      4. 141
        1066
      5. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

        Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
        Kaste
        470
        1037
      6. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

        Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        74
        1001
      7. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

        Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
        Kaste
        467
        956
      8. Olimmeko molemmat

        ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
        Ikävä
        73
        953
      9. Mun on ikävä sua J ,

        Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
        Ikävä
        47
        891
      10. Kesä ja nuorison mopoilu

        Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta
        Suomussalmi
        152
        867
      Aihe