Hintapyyntö 50€
https://www.kaalimato.com/catalog/Bathmate+HydroXtreme+-+11+penispumppu_p_43110.html
Käytetty runsaasti vuodenajan, mutta hyvin puhdistettu.
Myydään massiivinen penispumppu isommille vehkeille
7
424
Vastaukset
- Anonyymi
Kiinnostais. Miten suhun yht
- Anonyymi
Täytyy kysyä miksei ne siellä Niuvassa sulje sun nettiäs edes yöksi kun kerran nimikin on suljettu osasto. Taas siellä säämääbää-VAJAKKI lorvii koko yön netissä. Sinut pitää sijoittaa suojatyökeskukseen niin saat edes vuorokausirytmisi kuntoon. Minä itse sentään olen nytkin palkkatöissä yövuorossa ja sinä siellä määkit vuodesta toiseen veronmaksajien piikkiin mokoma loinen.
- Anonyymi
Hulluhan se on joka ei puolta tarjoo!
Vaihdatko savottamiesten kalsareihin? Satasen pyydän vain väliä kun on Black friday! - Anonyymi
Peniksen laajentamiseksi ei juurikaan ole tieteellistä tukea, (ilman kirurgisia toimenpiteitä).
https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/sexual-health/in-depth/penis/art-20045363 - Anonyymi
Mites isoks on kasvanut
- Anonyymi
Ostaisin
- Anonyymi
Olisin kiinnostunut ostamaan
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1607379
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1506046- 1545385
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.484767Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554088- 733332
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.623300Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263284- 472517
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢182429