Orgsmi......

Anonyymi-ap

Miehet/pojat kertokaa teidän
-milloin saitte ekan orgasmin
-onko teillä vinkkejä voimakkaaseen orgasmiin
-ryhmä runkkaus/yksin
-minkä ikäinen
-tuleeko spermaa

3

1065

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      PIENET SAMMAKOT - PIENET SAMMAKOT NE LYSTIKKÄITÄ ON - EI OLE KORVIA EI OO KORVIA EI HÄNNÄN NYPYKKÄÄ! ....
      IHAN KUIN TROLLI-SETÄLLÄ?
      🐸🐸🐸
      🐷🐷🐷

      🤡👌🤡👌👹🤘

    • Anonyymi

      HEINOLASN SETÄ EI OO HOMO TAI KIINNOSTUNU HOMOILUSTA PISTÄKÄÄ SE MIELEENNE KUSIPÄÄT !

      Tierotus.
      YKSI KERTA EI TEE HOMOKSI EIKÄ HETEROKSI!

    • Anonyymi

      Tämmöinenkin ketju täältä löytyi kun selaili hakemistoja. Jospa tähän vastaisi niin ketjun aloittaja saa edes yhden asiallisen vastauksen.

      Ollaan "seksi" osiossa, joten oletuksena kai on että ollaan lähinnä aikuisia ja spermaakin on tullut jo vuosikausia. Siinä mielessä vähän hassut kysymykset.

      Itsetyydytystä olen harrastanut todella pienestä asti, mutta ensimmäinen oikea kunnon orgasmi tuli pari vuotta vanhemman kaverin opastamana muistaakseni alakoulun toisella luokalla. Pojalla oli oman teini-ikäisen isonveljen ansiosta tekniikka jo hallussa ja hän enemmän kuin mielellään opetti sen itseään pienemmälle pojalle. Jossain vaiheessa myös koskettelimme toisiamme ja myös se tuntui kivalle.

      Kului aika monta vuotta ennen kuin spermaa ryhtyi tulemaan eli laukeamiset olivat kuivia. Ihan alussa ennen spermantuotannon alkua orgasmeja pystyi saamaan aika monta peräjälkeen eli ei yhtään harmittanut vaikka joskus laukesikin turhan nopeasti. Sitä vaan alkoi heti kohta uudelleen.

      Kaikkein voimakkaimmat orgasmit tulivat tilanteissa jotka olivat itselle erityisen kiihottavia. Runkkailin aika usein kavereiden tai sukulaispoikien kanssa, sekä itseäni selvästi vanhempien että myös nuorempien. Oma orastava homoseksuaalisuus varmaan vaikutti aika paljon asiaan. Isommilta pojilta sai mielenkiintoista oppia ja vastaavasti pienempiä poikia oli kiihottavaa opettaa.

      Ne oli hienoja aikoja kaikin puolin. Voin vaan rohkeasti suositella kaikkia iästä riippumatta runkkailemaan omien kavereiden seurassa. Kyllä se kummasti voittaa yksinään nysväilyn ja maitokin lennähtää kaverin kanssa paljon pitemmälle. Joten turha ujous pois ja kysymään!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      93
      11942
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      106
      9050
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      119
      4993
    4. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      101
      4218
    5. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      38
      4157
    6. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      77
      3979
    7. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      7
      3943
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3719
    9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      40
      3603
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      29
      3561
    Aihe